מפקד חדש לסיירת מטכ"ל: אל"מ י'. ראש אמ"ן: "היחידה פעלה ברוב זירות המבצעים של צה"ל" - 0404
מפקד חדש לסיירת מטכ דובר צה"ל

מפקד חדש לסיירת מטכ"ל: אל"מ י'. ראש אמ"ן: "היחידה פעלה ברוב זירות המבצעים של צה"ל"

אלוף-משנה י׳ נכנס לתפקיד מפקד סיירת מטכ״ל במקומו של אלוף-משנה י׳, אשר כיהן בתפקיד זה במהלך השנתיים וחצי האחרונות, ויתחיל בקרוב את תפקידו כמפקד ההתקפה בסייבר ביחידה 8200. טקס חילופי המפקדים נערך היום (חמישי), בראשות ראש אגף המודיעין, אלוף תמיר הימן. 

אלוף הימן אמר בטקס: "היחידה תחת י׳ עסקה בכל, לא רק בעליונות המודיעינית לקראת המלחמה הבאה, אלא גם במימוש ההגנה בגבולות בשגרה, והשתתפות במבצעי המערכה בין המלחמות, המבטיחים את מימוש האינטרסים של ישראל יום יום. היחידה פעלה בעומק, בים וביבשה, וברוב זירות המבצעים של צה״ל. בעוד מספר ימים אסיים את תפקידי כראש אגף המודיעין ואפרוש מצה״ל. אלו היו 35 שנים מרתקות, זכות גדולה וחוויה ענקית.

אנצור כל תפקיד וכל שנה, כל מבצע וכל משפחה שכולה לנצח. פינה חמה ומיוחדת אנצור לאנשים וליחידות שלימדו אותי והפתיעו אותי, סיירת מטכ״ל היא אחת כזו. לסיום, אאחל לאלוף-משנה י׳ הנכנס, אתה  מהמוכשרים במפקדי היחידה, איש אמיץ, קר רוח ומנוסה. ראיתי אותך מתפקד בקור רוח והתרשמתי מהמקצועיות והחדשנות שבדרך המחשבה שלך״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]