עשרות אלפי ערבים מגיבים בשמחה על ההרוגים בתאונה. גולן: ״בפייסבוק 0404 חסמנו כבר מעל 15 אלף מגיבים״ - 0404
עשרות אלפי ערבים מגיבים בשמחה על ההרוגים בתאונה. גולן: ״בפייסבוק 0404 חסמנו כבר מעל 15 אלף מגיבים״ פייסבוק 0404

עשרות אלפי ערבים מגיבים בשמחה על ההרוגים בתאונה. גולן: ״בפייסבוק 0404 חסמנו כבר מעל 15 אלף מגיבים״

תופעת הנתעבים צמאי הדם נמשכת ברשתות החברתיות. עשרות אלפי ערבים הציפו מאז אתמול את דף הפייסבוק של חדשות 0404 בתגובות שמחות ובסימוני לייקים מחייכים על ידיעות בעניין הנפגעים בתאונת הדרכים הקטלנית והכואבת ליד חורפיש.

התופעה נמשכת מידי אירוע עם נפגעים יהודים. ערבים רבים (על פי הפרטים בפייסבוק: ערבים מעזה וגם מרחבי הארץ) מסמנים אייקונים מחייכים ומגיבים בשמחה.

מאז התאונה אמש ועד לרגע זה, חסמו עובדי חדשות 0404 אלפי ערבים שהגיבו בשמחה לידיעות העצובות.

בועז גולן, מייסד חדשות 0404: ״את מבול הרוע אפשר לראות בפייסבוק. הם ממלאים תגובות שמחה על התאונה ולא רק בדף של חדשות 0404. אצלנו התופעה בולטת יותר, מאחר וחדשות 0404 ידוע כאתר ישראלי על מלא – אהבת הארץ, ישראל השלמה, כוחותינו היקרים. הם רואים בנו חלק מהצבא ולא פעם הגדירו את חדשות 0404 כ״אתר של צבא הכיבוש״. זו הסיבה המרכזית שהם מגיעים לחדשות 0404 להביע את האג׳נדה הרצחנית שלהם. בפייסבוק 0404 חסמנו כבר מעל 15 אלף מגיבים ערבים שהביעו שמחה על ההרוגים בתאונה. לצערי, לא ניתן להתמודד עם כל הכמות הזאת ואין לנו שליטה מראש על מסמני לייקים״.

גולן הוסיף וציין: ״זו אחת הסיבות שהקמתי את הרשת החברתית החדשה – רשת מייקי. שם, אנו לא מאפשרים מראש לאוייבים שלנו להגיע למצב שהם יכולים לעשות ברשת מה שבא להם. אני קורא לכולם להצטרף למייקי. הרשת הולכת וגדלה מידי יום״.

חלק ממסמני הלייקים המחייכים לידיעה העצובה:

תגובות שמחות של ערבים

פייסבוק 0404

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]