בנט באו"ם: "איראן הקימה נחילים של כטב"מים חמושים וקטלניים" - 0404
בנט באו

בנט באו"ם: "איראן הקימה נחילים של כטב"מים חמושים וקטלניים"

נפתלי בנט נאם היום (שני) בעצרת הכללית של האו"ם בניו יורק והתייחס לאיום האיראני ולמאבק בקורונה.

לדברי בנט: "ישראל היא מגדלור בלב ים סוער. במשך יותר מדיי זמן ישראל הוגדרה ע"י מלחמות עם שכנינו. אבל זו אינה מהותה של ישראל, הישראלים לא מתעוררים בבוקר במחשבה על הסכסוך. שתי מגפות מסכנות את מרקם החברה הישראלית, אחת הוא נגיף קורונה והשנייה היא מחלת הקיטוב הפוליטי. יש לנו מסר – דברים יכולים להתנהל אחרת".

על הקמת הממשלה אמר נפתלי בנט: "מה שהתחיל כטעות פוליטית עשוי להתברר כמטרה -האחדות".

בנוגע למאבק בקורונה אמר בנט כי "אישור הבוסטר (המנה השלישית של הקורונה) הייתה החלטה קשה. כעת אנחנו רואים שהובסטר עובד. חיסון שלישי מגן פי 7 מאשר 2 מנות. ישראל במסלול לצלוח את הגל הרביעי ללא סגר".

לאחר ההדלפות נגד ראש מערך שירות בריאות הציבור, ד"ר שרון אלרעי פרייס, נפתלי בנט עקץ את הדרג הבכיר במשרד הבריאות: "למודל הישראלי בקורונה יש שלושה עקרונות מנחים. 1.המדינה חייבת להישאר פתוחה. 2.חיסון מוקדם. 3.להסתגל ולפעול במהירות. לא רופאים קובעים לבדם, למנהיגים יש את הראייה הכוללת".

בנט התייחס לאיום האיראני ואמר: "ישראל מוקפת ארגוני טרור – כולם נתמכים בידי איראן. היא חותרת לשלוט באזור תחת מטריה גרעינית. איראן הקימה נחילים של כטב"מים חמושים וקטלניים ומתכוונת למלא בהם את שמי המזרח התיכון.

איראן מתכוונת לייצר נשק גרעיני באתרים סודיים, זה קו פרשת מים, גם לסבלנות שלנו. כל הקווים האדומים נחצו".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]