תיעצר לחלוטין האכיפה נגד בנייה ערבית בלתי חוקית? סמוטריץ': "אין קו אדום שבנט ושותפיו לא יחצו כדי לשרוד פוליטית" - 0404
תיעצר לחלוטין האכיפה נגד בנייה ערבית בלתי חוקית? סמוטריץ': עדינה ולמן, דוברות הכנסת

תיעצר לחלוטין האכיפה נגד בנייה ערבית בלתי חוקית? סמוטריץ': "אין קו אדום שבנט ושותפיו לא יחצו כדי לשרוד פוליטית"

יו"ר הציוניות הדתית, בצלאל סמוטריץ' תקף את ממשלת השמאל של נפתל בנט על רקע הדיווחים כי על בשל האיומים של רע"ם שלא לתמוך בתקציב, מציע אביגדור ליברמן מתווה חדש לאנשי התנועה האיסלמית בממשלה במסגרתו יעצרו הליכי האכיפה נגד בנייה ערבית בלתי חוקית לא רק בנגב אלא בכל רחבי הארץ.

בצלאל סמוטריץ': "אין שום קו אדום שבנט ושותפיו לא יחצו כדי לשרוד פוליטית עם התלות המוחלטת שלהם בתומכי הטרור האנטי ציוניים ברע"מ.

עצירת האכיפה נגד בניה בלתי חוקית זו מכירת חיסול של הציונות ומהלך שיאפשר ויעודד את המשך ההשתוללות וההשתלטות של הערבים על אדמות המדינה בכל הארץ".

סמוטריץ' טען כי ה"משבר" מול רע"ם מזויף ונועד להכשיר אתנן נוסף למפלגה האנטי ציונית. לדברי סמוטריץ': "אין ולא יהיה שום משבר מול רע"מ. הכל משחק. כמו "כאבי הבטן" של שקד לפני הקמת הממשלה… הממשלה תלויה בתנועה האסלמית ותתן לה את כל מה שהיא תדרוש ללא שום קו אדום. תרשמו: שקד תיכנע בעניין התקציבים והיא ואלקין יכנעו לדרישות רע"מ להלבנת שלושת הישובים הבדואים בדרום בתנאים שלהם".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]