ח"כ יואב קיש: "רה"מ שמתדרך אנונימית נגד ראש בריאות הציבור הוא פחדן" - 0404
ח עדינה ולמן, דוברות הכנסת

ח"כ יואב קיש: "רה"מ שמתדרך אנונימית נגד ראש בריאות הציבור הוא פחדן"

חבר הכנסת יואב קיש מהליכוד, תקף היום (שישי) את נפתלי בנט והאשים אותו שהוא היה הגורם הבכיר שתדרך נגד ראש מערך שירות בריאות הציבור, , ד”ר שרון אלרעי פרייס.

לדברי, ח"כ קיש: "ראש ממשלה שמתדרך אנונימית נגד ראש בריאות הציבור הוא פחדן".

כזכור, היום דווח כי "גורם בכיר" בממשלה תדרך נגד ראש מערך בריאות הציבור, ד”ר שרון אלרעי פרייס, על רקע חוות דעתה כי יש להטיל הגבלות נוספות על רקע התחלואה והתמותה הגבוהה מקורונה. ה"גורם הבכיר" מסר: “התנהלותה של שרון אלרעי פרייס חצתה כל גבול. היא נהנית מתשומת הלב של התקשורת ומפזרת פחד ותבהלה באולפנים. קורה לה מה שקרה לאחרים במשרד הבריאות – התמכרות לנבואות זעם וחוסר שליטה בנתונים. שרים בקבינט לא מתייחסים אליה כגורם מוסמך. יש כאן אג’נדה. היא, אלרעי פרייס, לא מקצועית”.

המילה, החריגה "תבהלה" בה השתמש אותו "גורם בכיר" הזכירה לאנשים רבים כי נפתלי בנט נוהג לעשות שימוש במילה זו ועל כן תקפו את בנט והאשימו אותו שהוא היה זה שדרך נגד אלרעי פרייס.

מוקדם יותר היום ייחס גם בצלאל סמוטריך את התדרוך לבנט ותקף אותו על רקע ניהולו הכושל את מגפת הקורונה.

לדברי סמוטריץ': "במקום שבנט יקשיב לאנשי המקצוע במשרד הבריאות ויתחיל לנהל סוף סוף את המגיפה הזו ולא להכיל מתים וקריסה של מערכת הבריאות הוא תוקף את ד"ר אלרועי-פרייס בנבזות בתדרוכים עלומי שם פחדניים. איפה יאיר לפיד שיעמוד על כבודם של אנשי המקצוע כפי שעשה בממשלה הקודמת בכל פעם שלא קיבלו את עמדתם?".

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]