המערב הפרוע | תיעוד: בדואים ביצעו מרדף אחרי יהודים בנגב וסקלו את רכבם באבנים - 0404

המערב הפרוע | תיעוד: בדואים ביצעו מרדף אחרי יהודים בנגב וסקלו את רכבם באבנים

אין משילות בנגב: ביישוב גבעות בר נשמעו קולות ירי. תושבי המקום שהגיעו לשטח לבדוק מה קורה במקום ופעלו לבקשת המשטרה להוציא תיעוד מהמקום, נקלעו לחתונה באוהל בדואי. משתתפי החתונה החלו לבצע לינץ' בשני היהודים, לפגוע בהם ולאחר מכן ניהלו אחריהם מרדף תוך כדי רגימת רכבם באבנים ונסיון חסימת הכביש תוך סיכון חיי אדם.

יו"ר עוצמה יהודית, ח"כ איתמר בן גביר, מסר בתגובה: "כשממנים שר לבטחון פנים משלום עכשיו ומפכ"ל משטרה כושל, אין פלא שהגענו למציאות הזויה שאין ריבונות בנגב והבדואים מרגישים בעלי הבית, במיוחד שהשולטים בממשלת ישראל הם תנועת 'האחים המוסלמים'.

התוצאה הניכרת משותפותם של תומכי טרור בקואליציה, היא הפקרות מוחלטת של תושבי הדרום שחיים תחת פחד. הכתובת על הקיר ורק ממשלה אטומה לא יכולה לקרוא שעל הקיר כתוב "הנגב בסכנה, הצילו". אם הממשלה לא תתעורר, נאבד את כל הנגב".

מהוועד להצלת הנגב נמסר: "אנו שבים ומתריעים, חוסר המשילות בנגב מביאה לידי אנרכיה! לא רחוק היום שבו התושבים יקחו את החוק לידיהם.

באירוע הנ"ל כמעט ונרצחו אנשים, תוך סיכון חיי אדם בנתיב תעבורה. כל חטאם הוא שביקשו להבין מדוע יורים סמוך לביתם. זהו אירוע טירור אחד מיני רבים, המתרחשים מדי יום בנגב הפרוע. תושבי הנגב זועקים לעזרה! אנו קוראים לממשלת ישראל, ריבונות – עכשיו".

במשטרה בחרו להאשים דווקא את היהודים שהותקפו, בתגובה לחדשות 0404 על האירוע נמסר מהמשטרה: "צר לנו על התנהלות בלתי אחראית של אזרחים אשר הודות למאמצי השוטרים הסתיימה ללא נפגעים.

המשטרה מנהלת כל העת מאבק נחוש ובלתי מתפשר בפשיעה החמורה באזור, ובפרט במחוללי הפשיעה, הבריונות והאלימות.
באזור הדרום פועלות מגוון יחידות, כוחות ואמצעים משטרתיים למיגור ומאבק בפשיעה.

בתוך כך, כל תלונה או דיווח המתקבלים במשטרה ומעלים חשד לביצוע עבירה פלילית מטופלים מיד, ביסודיות ובמקצועיות, זאת במטרה לסכל ולחקור מקרי פשיעה ולמצות את הדין עם העבריינים בכל הכלים והאמצעים שיש ברשות המשטרה כחוק".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]