יותר משבועיים שהקבינט לא מתכנס - הליכוד: "מחדל הקורונה של בנט ולפיד זועק לשמיים" - 0404
יותר משבועיים שהקבינט לא מתכנס – הליכוד: יונתן סינדל, פלאש 90

יותר משבועיים שהקבינט לא מתכנס – הליכוד: "מחדל הקורונה של בנט ולפיד זועק לשמיים"

כבר יותר משבועיים שקבינט הקורונה לא מתכנס ומדיווחים היום עולה כי הסיבה לכך היא שנפתלי בנט לא מוכן לקבל את הנחיות גורמי המקצוע במשרד הבריאות להגבלת התקהלויות. בליכוד תקפו את בנט ולפיד וטענו כי משבר הקורונה מנוהל בצורה כושלת.

הליכוד: "מחדל הקורונה של בנט ולפיד זועק לשמיים. בנט התעכב קרוב לחודשיים בהבאת החיסון השלישי שראש הממשלה נתניהו הזמין ושילם עבור אזרחי ישראל. כתוצאה מכך מתו עד עתה באופן טראגי 1138 אנשים. אלו מקרי מוות מיותרים. זהו מספר ענק במדינה שיש בה חיסונים ואובדן חיים מיותר. אף שהתקשורת מעלימה את מחדל המתים אזרחי ישראל מרגישים שמשהו לא בסדר. הקורונה משתוללת. ממדינה שהייתה הראשונה בעולם לצאת מקורונה תחת ראש הממשלה נתניהו, היא הפכה תחת בנט ולפיד למדינה הכושלת ביותר בעולם מבחינת התחלואה.

בתי החולים נמצאים על סף קריסה ביכולת שלהם לטפל בחולים הקשים ובמונשמים. הדבר היחיד שבנט עשה זה "להכיל את המתים", כפי שאמרה איילת שקד, וכן לנסות לשחד לכאורה את מנהלי בתי החולים במתן תקנים ותקציבים – בתנאי שיסתירו מהציבור את נתוני האמת שחושפים את גודל המחדל של בנט ולפיד בטיפול בקורונה. במקום לכנס את קבינט הקורונה משסה בנט את אזרחי ישראל אלו באלו. בנט ולפיד – אפס בקורונה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]