הסמג"ד יינזף בעקבות דחיפת פעיל השמאל - בימין תקפו: "בלבול ערכי עמוק שחדר לצבא" - 0404
הסמג דובר צה"ל

הסמג"ד יינזף בעקבות דחיפת פעיל השמאל – בימין תקפו: "בלבול ערכי עמוק שחדר לצבא"

בימין תקפו את החלטת צה"ל לנזוף בסמג"ד שתועד דוחף פעיל שמאל קיצוני במהלך הפגנה אלימה בה הותקפו חיילינו ביום שישי האחרון.

מארגון תורת לחימה, נמסר: "מסתבר שמי שלוחם נהרג תחת פיקודו לא ינזף אבל בסמג"ד כאן ינזפו, למרות הנאום המרגש של הרמטכ"ל שצריך לגבות את הקצינים. מה ההבדל אתם שואלים? לחץ של ארגוני שמאל שבכירים בצה"ל מרגישים צורך לרצות אותם. ההודעה הזו ללא ספק תיתן דלק לארגוני האנרכיזם להמשיך לפגוע בצה"ל בידיעה שהם צודקים עצוב".

מגלעד אך, מנכ"ל ארגון "עד כאן", נמסר: "לצערנו הנזיפה הצפויה בקצין חושפת בלבול ערכי עמוק שחדר לצבא. במקום להעיף את האנרכיסטים אשר מתפרעים בשטחי C ומפריעים לשגרת חייהם של תושבי יהודה ושומרון, מעדיפים בצה"ל להאשים את הלוחמים בשטח, במקרה זה את קצין ההנדסה שביקש להגן על חייליו נוכח התקפות המתפרעים. הגיע הזמן שיפסיקו לקשור את ידי חיילי צה"ל. הדבר המתבקש הוא שראשי הצבא יחזרו לתת גיבוי ללוחמים מול התקפות הפלסטינים והאנרכיסטים המתרחשות מידי יום".

מתנועת 'אם תרצו' נמסר: "בושה וחרפה. מול פעילי שמאל קיצוני, לא נותנים גיבוי ללוחמים ונוזפים תוך יום. אבל כשהיערכות מבצעית כושלת בצירוף הוראות הפקרה באש מביאים לרצח בדם קר של לוחם, יש גיבוי מלא ועושים תחקיר במשך שבועות?!

אנחנו נמשיך להיאבק למען צה"ל ולמען הלוחמים שלנו. עד שייתנו להם לנצח".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]