כוכבי ביקר את איציק סעידיאן בבית החולים: "נפעם מהשיפור שחל במצבו" - 0404
כוכבי ביקר את איציק סעידיאן בבית החולים: דובר צהל

כוכבי ביקר את איציק סעידיאן בבית החולים: "נפעם מהשיפור שחל במצבו"

ראש המטה הכללי, רב-אלוף אביב כוכבי את איציק סעידיאן בבית החולים שיבא תל השומר יחד עם מפקדו בעת מבצע ״צוק איתן״, אלוף-משנה ארז אלקבץ.

במהלך הביקור שוחח הרמטכ״ל עם משפחתו של איציק סעידיאן וסיפר להם על הענף החדש שמוקם בימים אלה באגף כוח האדם – ענף לליווי פצועי ונכי צה״ל. המפקדים וסגלי הנפגעים הייעודיים שיוצבו בחיילות ובחטיבות יעסקו בליווי הנפגעים ובני משפחותיהם מקרות האירוע ועל רצף השנים. כמו כן, יוקם מרכז פניות מטכ״לי לאוכלוסיה זו. הענף יהווה רגל נוספת ומשלימה למענה הניתן על ידי אגף השיקום במשרד הבטחון וארגון נכי צה״ל.

כוכבי: ״אני נפעם מהשיפור שחל במצבו של איציק, אבל לא פחות מהכוח שלכם, בני המשפחה. אנחנו אתכם בכל שצריך לאורך הדרך. למדנו, תיקנו דברים, הקמנו ענף ייעודי שמטרתו ללוות את הפצועים ואנחנו נלווה אותם יחד עם משרד הביטחון. זו הזדמנות לומר יישר כוח לרופאים, לאחיות ולצוות בית החולים על העבודה הקשה, אתם מצילים אנשים בעבודתכם״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]