במשפט נתניהו נחשפה התכתבות: ישועה סייע לבן של ליברמן | צפו בחומרים - 0404
במשפט נתניהו נחשפה התכתבות: ישועה סייע לבן של ליברמן | צפו בחומרים יונתן סינדל, פלאש 90

במשפט נתניהו נחשפה התכתבות: ישועה סייע לבן של ליברמן | צפו בחומרים

אחרי הפסקה של שלושה חודשים, התחדש אתמול בבית המשפט המחוזי בירושלים משפטו של ראש הממשלה לשעבר ויו"ר האופוזיציה ח"כ בנימין נתניהו. תוך כך, היום (שלישי), נחשפה התכתבות של אילן ישועה עם הבן של ליברמן לגבי קידום גן הילדים "שורשים".

ישועה מקפיד להראות לבן של ליברמן כי הכתבה זכתה לקידום יפה מאוד. ומוסיף כי "יקודם מורטיקל הורות", ו-"שים לב לקידום בחלק העליון של עמ' הבית".

עמוס ליברמן בנו של אביגדור: "רק לתקן שהכנס היה באריאל ולא בהרצליה". ישועה ענה לו "אחלה, מטפל", לאחר מכן עונה עמוס כי הוא ביקש שיתאמו פגישה בין ישועה לליברמן – וישועה עונה "אני מעריץ אותו".

לאחר שמיכל קליין מציעה לישועה שורה של נושאים לשוחח עם ליברמן, קליין מעבירה לישועה רשימה לנושאים שאפשר לסקר בהם סיקור חיובי את ליברמן ועל מה ישועה יכול לשוחח איתו.

ישועה מבקש כתבה לפני הפגישה עם ליברמן. בין הנושאים שכותבת עליהם קליין כנושאים שליברמן אוהב, "אלאור אזריה, גלי צה"ל, פינוי עמונה, התחזקות לפיד ועוד. וישועה מציין את שעת פגישתו המתקרבת עם ליברמן

ומבקש שהכתבה "תהיה לפני".

קליין שולחת לישועה לינק לראיון מפרגן עם ליברמן שהועלה על ידה.

ישועה ממשיך לקדם את "גן שורשים": 

"איך עברה הכתבה? איך ההרשמה?"

ישועה אף מתכתב עם עופר, הדובר של ליברמן, לאחר שהאחרון שלח לו כתבה:

ישועה: "אחלה אני מאד מעריך את הבוס שלך. אם אתה צריך משהו אל תהסס לפנות אליי".

עופר: בשמחה. "תודה".

ישועה: "נהיה בקשר".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]