הכירו את מעבדת LEM - 0404
הכירו את מעבדת LEM FREEPIK

הכירו את מעבדת LEM

אם אתם מוצאים את עצמכם מתרוצצים כדי לבצע בדיקות ולקבל תוצאות ממקום אחד לשני, מבית חולים אחד לאחר, מקופת החולים אל מעבדות או מכוני רנטגן ועדיין אין תוצאות משביעות רצון, וגם אם אתם רוצים למנוע מעצמכם את הטרטורים האלה – חשוב שתכירו מעבדה בשם LEM שמספקת בדיוק את מה שצריך לאבחון מוקדם של מחלות ממאירות החל ממחלת הסרטן עד גידולים ושאר תחלואים שיכולים להתרחש בבני אדם.

מעבדת  LEM  הוקמה בדיוק כדי שאתם תוכלו לקבל את התוצאות המהירות ביותר, את האבחנות הדורשות להמשך טיפול, והיא עובדת שעות נוספות כדי שתוכלו לקבל ייעוץ פתולוגיה וייעוץ מרופאים מומחים כמו גם כדי שתוכלו לבצע את השלבים הראשונים של הבדיקות במקום אחד מסודר ללא טרטורים וללא מפח נפש.

בימים בהם הבירוקרטיה עולה על גדותיה, רבים מחפשים אחר פתרון לבדיקות מעבדה בעיקר כאשר הם צריכים לבצע בדיקות מסובכות החל מפתולוגיה וביופסיה עד בדיקות סיטי ראש, רנטגן, אולטרסאונד, בדיקות דם וכדומה.

כאשר קופות החולים מניחות למטופלים שלהם לחכות זמן רב עד קבלת אבחונים, התחייבויות, מסמכים, הפניות, מימון של בדיקות וכולי – יש מעבדות כמו מעבדת LEM שמספקת את התוצאות המדויקות במהירות מרבית.

אז מה צריך לדעת על מעבדת LEM?

בתחילה חשוב להבין כי מדובר בצוות מומחים שנמצאים במקום כמו רופאים פתולוגים שיספקו את המענה הנכון והמהיר ביותר לאבחון הבעיה הרפואית שלכם. מדובר במעבדה שמספקת שירות לכל מרכזים רפואיים קופות החולים ובתי החולים הפרטיים והציבוריים, למכונים, למשרד הביטחון, חברות ביטוח, חברות מחקר וכולי.

המעבדה מכילה אנשי מקצוע כמו רופאים פתולוגים, מומחים בציטולוגיה, לברטונים, מזכירות רפואית טובה ואת כל מה שצריך בתחום האבחון והבדיקות.

חשוב לדעת כי מעבדת אליהם פועלת כבר יותר מ-20 שנה בתחום הפתולוגיה והמחקר, בתחום של גילוי המוקדם לסרטן והיא ממוקמת בפארק המדע רחובות בקרית ויצמן.

לסיכום מעבדת LEM מספקת לרבים את השירות הדרוש להצלת חיים וגילוי מוקדם של מחלות ממאירות. לכן חשוב לא להקל ראש בבחירת מעבדה פרטית ולבחור מעבדה מעולה אשר תספק לכם את כל השירותים הנחוצים בעת בעיה בריאותית או חשש לבעיה כזאת

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]