אחרי האיסור של המשטרה - עשרות דגלי ישראל הוכנסו לאולם יצחק - 0404
אחרי האיסור של המשטרה – עשרות דגלי ישראל הוכנסו לאולם יצחק הציונות הדתית

אחרי האיסור של המשטרה – עשרות דגלי ישראל הוכנסו לאולם יצחק

יממה לאחר ששוטר אסר על הכנסת דגל לאולם יצחק, הגיעו אתמול בלילה צעירי הציונות הדתית לכניסה למערת המכפלה וחילקו עשרות חולצות עם הדפס דגלי ישראל למבקרים הרבים שהגיעו לאמירת הסליחות באולם יצחק.

היוזמה נענתה בהתלהבות רבה מצד הציבור שהגיע למערת המכפלה ולאחר העצרת שנערכה מחוץ למערה נכנסו רבים לאולם לבושים בחולצה עם דגלי ישראל ללא שנעצרו הפעם ע״י השוטרים במקום.

יו״ר צעירי הציונות הדתית אוריה רייטר אמרה בסיום: ״הגענו לומר בצורה ברורה שדגל ישראל ימשיך להיות מונף בגאווה במדינת ישראל. אנו קוראים לציבור הרחב להניף את הדגל בגאווה לא רק כאן במערת המכפלה אלא גם בבית, ברכב ובכל מקום אליו הם מגיעים. במלחמה על התודעה הישראלית והיהודית אנחנו ננצח״.

מנכ״ל הציונות הדתית יהודה ולד הוסיף: ״דווקא בעת הזו, שבעקבות הקמת הממשלה עם תומכי הטרור והשמאל הקיצוני יש חולשה ביחס לזכותינו על ארצנו ולאמונה בצדקת דרכנו, יש צורך לחזק ולהאיר את החזון הציוני.
אין כמו מערת המכפלה שחז"ל אמרו לנו שאין אומות העולם יכולים לומר שהמקום גזול בידינו כדי לחזק את רוח ישראל ולהניף את דגל המדינה האהובה שלנו. לא נסכים לכך שיהיה מקום כל שהוא במדינת ישראל שיאסר להניף בו את הדגל. זו זכותינו וחובתינו".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]