הסדר טיעון עם ברק בן עמי שרצח את בתו התינוקת - 0404
הסדר טיעון עם ברק בן עמי שרצח את בתו התינוקת

הסדר טיעון עם ברק בן עמי שרצח את בתו התינוקת

הושג הסדר טיעון עם ברק בן עמי, שרצח את בתו התינוקת וניסה לרצוח את בתו בת ה-3 ואת אשתו לפני כשנה וחצי בהוד השרון.

על פי ההסדר, בן עמי יודה במיוחס לו, וירצה מאסר עולם ו-20 שנה נוספות בבית הכלא.

לפי כתב האישום, ב-6 במרץ בשנה שעברה, גמלה בליבו של בן עמי ההחלטה להמית את מי שהייתה אז אשתו, את בתם הפעוטה ואת בתם התינוקת. כתוצאה ממעשיו, נגרם מותה של התינוקת גוני. לפעוטה בת השלוש ולגרושתו נגרמו פצעי דקירה רבים.  

בפוסט שפרסמה לירון, נכתב: "ב-6 למרץ 2020, בבוקר יום שישי, חג פורים, התינוקות שלי ואני נרצחנו בטבח אכזרי שנעשה על ידי ברק בן עמי. אביהן של בנותיי ובעלי. רוצח שפל ואכזר ששחט אותנו בסכין אחת אחת.

הרופאים הצליחו להציל ממוות את הבכורה שלי (בת 3) ואותי. את התינוקת שלי, גוני שמה, בת העשרה חודשים הם ניסו. אבל הנזק היה כל כך אכזרי בגוף כל כך קטן שאותה לא הצליחו להציל.
 
שלושתנו נשחטנו באותו אופן – דקירות סכין בצוואר ובחזה. נסו לתאר לעצמכם מה זה לתקוע סכין בצוואר של תינוק ונסו לתאר כמה אכזריות יש בבנאדם הזה. את כל מה שחשבתם – תכפילו. התינוקות שלי, הבנות היפות, המתוקות, החכמות, הטהורות והנהדרות שלי מתו בייסורים מדקירות סכין. היום, אחת ממשיכה לסבול והשנייה קבורה באדמה. יש נחמה מוזרה ויחידה במחשבה שגוני לא סובלת יותר כי פה הסבל שלנו ממשיך, בכל מיני דרכים. הרוצח וסנגורו דחו ודחו את שלב העדויות במשך למעלה משנה. כל פעם ב"תירוץ" אחר. אולי חושבים שעוצמת הזוועה תדעך עם הזמן ואולי בתקווה הזוייה מצידם שנשכח משהו מהטבח. המטרה שלו בסופו של דבר היא שיפחיתו מעונשו והוא יעשה הכל לשם כך. אחריות על המעשים שלו הוא לא לקח. מיד אחרי ראש השנה ייפתח שלב העדויות במשפטו של הרוצח ברק בן עמי".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]