מחדל הקורונה במערכת החינוך | ח"כ שטרית: "כישלון חרוץ בפתיחת שנת הלימודים" - 0404
מחדל הקורונה במערכת החינוך | ח דוברות הכנסת

מחדל הקורונה במערכת החינוך | ח"כ שטרית: "כישלון חרוץ בפתיחת שנת הלימודים"

לאחר התעקשות הממשלה על פתיחת שנת הלימודים לפני החגים ופרסום הנתונים על תחלואה גבוהה בקורונה במערכת החינוך בעקבות כך, תקפה היום חברת הכנסת, קטי שטרית מהליכוד, את הממשלה ואמרה כי פתיחת שנת הלימודים היא כישלון חרוץ בכל הנוגע להתמודדות עם המגיפה.

ח"כ שטרית: "הנתונים שמגיעים לגבי ‏הקורונה במערכת החינוך הם מטרידים ומצביעים על מחדל ענק! 144,454 תלמידים בבידוד, כ-42,000 מהם מאומתים לנגיף. ‏ב-31 באוגוסט היו 55 אלף תלמידים בבידוד. היום דווח על 103 אלף בבידוד ועוד 40 אלף מאומתים. גידול של 90% במספר התלמידים המבודדים כתוצאה מארבעה ימי לימוד.

‏‎לפני מספר דקות שוחחתי עם חברה שסיפרה לי שארבע נכדות שלה התחילו את שנת הלימודים, ארבעתן חלו בקורונה והדביקו את כל המשפחה.

הבלגן חוגג בכיתות, החל מהדיווחים למשרד הבריאות, וכלה בפארסת הזום שמתרחשת ממש כעת. ‏‎אחת הבעיות העיקריות היא שרובם המכריע של בתי הספר לא נערך כהוא זה להתקלות כאלו שהיה ברור שיתרחשו. מערכת החינוך נכשלה כישלון חרוץ בפתיחת שנת הלימודים ובהתמודדות עם המגיפה. ‏‎

הממשלה מפקירה את אזרחיה ויש תחושה שאין מי שידאג לבריאות האוכלוסיה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]