מחאת הנכים: פעילי המחאה חוסמים את הכניסה לשער המהיר בנתב"ג - 0404
מחאת הנכים: פעילי המחאה חוסמים את הכניסה לשער המהיר בנתב דוד קשת

מחאת הנכים: פעילי המחאה חוסמים את הכניסה לשער המהיר בנתב"ג

שבעה כלי רכב עם פעילי "הנכים הופכים לפנתרים" הגיעו היום (ראשון) לשער המהיר לנתב"ג. הפעילים חוסמים בשעה זו את הכביש. התנועה מופנית על ידי המשטרה לנתיבים חלופיים.

מטעם המפגינים במקום נמסר כי "מדובר באיתות נוסף לממשלת ישראל ומשרד האוצר כי אנו נחושים ודורשים את העברת כלל כספיי הרטרו לנכים באופן מיידי, ולאחר העברת תקציב המדינה העברה באופן מיידי של כלל הכספים והעלאת קצבאות הנכות כולל כיבוד כלל ההסכמים שנחתמו בעבר עם שרי האוצר והרווחה, זו הזהרה אחרונה כי לאחר מכן יועלו כלי הרכב על מסילות הברזל וינעלו על המסילות, מה שאנחנו מבטיחים אנחנו גם מקיימים".

מדוברות קבוצות מאבק הנכים נמסר: "אוכלוסיה שלא תגבה את האוכלוסיה המוחלשת שבתוכה תגלה בעתיד הקרוב כי ממשלת ישראל והעומד בראשה ינצלו כל מקום אפשרי בכדי לפגוע גם בשאר האוכלוסיות, בכדי להחליש את העם כולו, עד כדי שליטה כוללת בעם אותו הם מייצגים.

למדנו מטעויות העבר והיום אנחנו חלק מההחלטות ברמות של לא פחות מאשר משרד האוצר והעומד בראשו. מאבק הנכים נמשך כל עוד כל הכסף לא יועברו לחשבונות הנכים". (צילום: ארכיון)

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]