באכזריות מיוחדת: פוענח רצח חיים ויזמן בנתניה - 0404

באכזריות מיוחדת: פוענח רצח חיים ויזמן בנתניה

בתום חקירת משטרה מאומצת יוגש היום בביהמ"ש המחוזי בלוד, כתב אישום בעבירת רצח באכזריות מיוחדת נגד נאשם קטין בן 16 תושב השרון.

בתאריך 9.8.21 התגלתה גופתו של הקורבן חיים ויזמן בדירתו בנתניה ע"י שני צעירים שהגיעו לביתו.

חוקרי המשטרה שהוזעקו למקום הבחינו כי הקורבן נדקר באמצעות סכין מספר רב של פעמים בכל חלקי גופו וכי נעשה ניסיון להצית את המקום, במטרה לטשטש ראיות. חקירת האירוע הוטלה על היחידה ללוחמה בפשיעה של מרחב שרון אשר החלה מיד באיסוף ראיות מהזירה תוך שימוש באמצעים פורנזיים וטכנולוגיים שונים.

הראיות שנאספו הצביעו על הנאשם כמי שהיה האחרון שהיה בקשר עם הקורבן ואף הגיע לדירתו בסמוך למועד הרצח.

הנאשם נעצר בתאריך 17.08.21 ובחיפוש בביתו נמצאו פריטים הקושרים אותו לאירוע. בחקירתו הראשונית הכחיש כל קשר לאירוע אך בהמשך שינה גרסתו ומסר כי הכיר את הקרבן כחודש לפני דרך האינטרנט והסכים להיפגש איתו בביתו אך בפגישה הותקף ע"י הקרבן ודקר אותו מתוך הגנה עצמית. גרסה זו הופרכה ע"י צוות החקירה לאור ההצטיידות בסכין טרם המפגש, כמות הדקירות וניסיון ההצתה של הזירה.

מעצרו של הנאשם הוארך מעת לעת כשהחקירה לוותה ע"י פרקליט מפרקליטות מחוז מרכז. היום כאמור, יוגש נגד הנאשם כתב אישום חמור בעבירה של רצח באכזריות מיוחדת ועבירות נוספות.

בתיעוד: נראה הנאשם כשהוא רוכש את הסכין באמצעותה ביצע את הרצח והמפגש שלו עם הקורבן דקות ספורות לפני ביצוע המעשה המיוחס.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]