זעם ברשת על דברי בנט: "איזה קרב היה? כבלתם את ידי הלוחמים. רוב העם בז לכם" - 0404
זעם ברשת על דברי בנט:

זעם ברשת על דברי בנט: "איזה קרב היה? כבלתם את ידי הלוחמים. רוב העם בז לכם"

בעקבות דבריו של בנט שהתייחס לאירוע בו נפל גיבור ישראל בראל אחיה חדריה שמואלי הי"ד ואמר כי "במקום שבו יש קרב, יש גם שגיאות, ולפעמים הן טראגיות", מאות גולשים הגיבו בזעם כי לא היה שום קרב.

אורית טרמצי כתבה: "זה הבעיה שלא היה קרב בגלל שאתה כבלת את הידים של החיילים".

זמיר ביר כתב: "איזו חוצפה. שגיאות, היתה החלטה אסטרטגית שלך לא לגרום למצב להתדרדר ולכן היה צריך להכיל את האירוע. זאת השגיאה שלך ושל צהל. לא טעות טקטית".

ניר אליהו כתב: "חוצפן!! זה היה קרב??? זו כבילת ידיים של הלוחמים שהובילה לרצח חייל. הלוואי והייתם נותנים לבראל לעשות את מה שידע לעשות. ועכשיו אתה נזכר להוציא תגובה? אחרי שבוע? בושה וחרפה".
 
דני זגורי כתב: "יש שגיאות בתום לב, ויש מחדל שנובע ממדיניות מכוונת שלא להכעיס את חברי הממשלה מהאחים המוסלמים שלולא הם הממשלה הזו כבר מזמן הייתה מתרסקת, רוב העם בז לכם על ההתנהלות הבזויה שלכם כלפי משפחת החייל הגיבור בהתנהגותכם הקרבתם את כל מה שיקר וקדוש למדינה הזו, נבלים תתביישו".
 
אורנה סלבדור כתבה: "קשקוש ותירוץ עלוב! החייל בראל הי"ד הופקר! לא היה שום קרב מצד הלוחמים שקיבלו הוראות של הכלה! היה טרור פרוע ולא מרוסן עד כדי הגעה לטווח 0(!) של ירי בחייל מה שעד לא מזמן לא יכל היה להתרחש משום שנאסר על הפורעים להגיע לנקודה שמעבר ל 300 מ' מהגדר!!!! התגובה האינפנטילית של מי ששדד ת'שילטון במירמה שוחד והפרת אמונים בוטה היא עוד ווריאנט סטייל איילת הנוכלת שנועד להכיל מתים!!!!!
ולקראת ראש השנה הקרב אלינו בצעדי ענק נתפלל כולנו, שילכו הערב רב ושונאי ישראל כפרה על עם ישראל!!!".
 
שמעון בר כתב: "במקום בו נהרג בראל, לא היה קרב!!! היו החלטות שגויות של הבלגה, לתת למחבלים להתקרב לגדר זה מדיניות. קרב זה לא לתת למחבלים להתקרב בכל מחיר!! ולחשוב שהיית מפקד במטכ"ל…".
 
סימון אללוף כתב: "א׳ הקרב הוא חד צדדי כי אתה נותן למחבלים להגיע לחומה בעזה ולירות בנו כאילו זה מקובל! ב׳ שגיאות אתה עושה תמיד גם בתגובה כשרצחו לנו את החייל זכרנו לברכה! ג׳ טראגי זה לא לדעת לנחם אבא באבל שכל העולם שלו קרס ולא לדעת את שמו של הלוחם ולנמנם כאילו לא אכפת לך מה עובר על אותו אבא! וטראגי נוסף זה לתת הקלות למחבלים בעזה למרות מה שעשו לנו ועושים לנו!".
 
יעקב ארמה כתב: "במקום שהפוליטיקה מתערבת בפעילות צה"ל וקושרת את ידי החיילים זאת לא שגיאה זה חוסר מנהיגות וכן זה היה קרב אבל חד צדדי".
 
ויקטור טוויטו כתב: "אחד המשפטים הכי קשים, בזמן האחרון חוזר על עצמו בלי הרף. קרב זה לא היה, מלחמה זה היה. נראה יותר כמו הפקרה של החיים של החייל. בנט היה צריך להגיד, במקום שיש הפקרה, יש גם תוצאות טראגיות".
 
אילנה שילון כתבה: "מר בנט סייג לחוכמה שתיקה. גם מחוכמתך איבדת. אוי לבושה ולמדינה שאלה ראשיה".
 
 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]