ערבים תקפו ישראלים בפארק הירקון בת"א: "היום מדובר על מעשים מגונים ומחר באירוע טרור" - 0404
ערבים תקפו ישראלים בפארק הירקון בת עד כאן

ערבים תקפו ישראלים בפארק הירקון בת"א: "היום מדובר על מעשים מגונים ומחר באירוע טרור"

שלושה שב"חים ערבים מחברון, בעלי תעודות זהות ירוקות, תקפו הבוקר (שישי) עוברי אורח בפארק הירקון בתל אביב.

על פי עדי ראייה, הערבים הגיעו אל רצי הפארק וביצעו לעברם תנועות מגונות. איש ארגון "עד כאן" המשרת כקצין במילואים בתפקיד מסווג, פנה לערבים ושאל לפשר המעשה. לאחר שפנה אליהם בערבית, אנגלית ועברית ולאחר שבאו לתקוף אותו פיזית, הוא פנה למשטרה שהגיעה רק לאחר מחצית השעה.

בנתיים שמר איש "עד כאן" על קשר עין עם החשודים. לאחר שהבינו זאת הם פתחו בריצה. לאחר זמן החשוד המרכזי, השלישי בעל חולצה בצבע חרדל, ברח. המשטרה עצרה את שני החשודים האחרים.

עו"ד יוסף אקרמן, היועמ"ש של ארגון עד כאן, מסר: "המצב הבלתי נתפס בו שב"חים מסתובבים חופשי בכל רחבי ישראל הקטנה הינו חמור. סיטואציה זו היא המשך ישיר של ההפקרות וחוסר האונים שגילתה משטרת ישראל בתקופת שומר החומות, חוסר אונים שמזמין פגיעה בחפים מפשע ומוריד משמעותית את הביטחון האישי של יהודים ברחובות.

האחריות הישירה לשינוי המצב מוטלת על משטרת ישראל וצה"ל אשר חייבים להתעשת ולהבין את גודל המשבר. אנו בארגון "עד כאן" נתביית על התיק הזה ונעשה הכל בכדי להביא להרשעה למען יראו וייראו".

מהמשטרה נמסר כי העצורים יובאו להארכת מעצרם בבית המשפט השלום בתל אביב.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]