לקראת המשחק בין ישראל לאוסטריה: הופסקה מכירת הכרטיסים ליציעים התחתונים - 0404
לקראת המשחק בין ישראל לאוסטריה: הופסקה מכירת הכרטיסים ליציעים התחתונים דוברות ההתאחדות לכדורגל

לקראת המשחק בין ישראל לאוסטריה: הופסקה מכירת הכרטיסים ליציעים התחתונים

הערכת מצב התקיימה הערב (חמישי) בהשתתפות רמ"ט שר התרבות והספורט, גיא גוטמן, פרויקטור הקורונה, פרופ' סלמן זרקא, מנכ"ל המשרד לבט"פ, תומר לוטן, נציגי ההתאחדות לכדורגל ומשטרת ישראל.

לאור העלייה בדרישות לכרטיסים למשחק בין ישראל לאוסטריה במוצ"ש וצפי המשך המכירה מחר ובשבת ולבקשת משרד הבריאות ומשרד הספורט לרווח ככל הניתן את הצפיפות באצטדיון ולמנוע אפשרויות של הידבקות בקרב הקהל, הוחלט על עצירת מכירת הכרטיסים ליציעים התחתונים ושמעתה תתאפשר מכירת כרטיסים ליציעים העליוניים בלבד. כמו כן, הוחלט להגביר את כמות הסדרנים שיסתובבו ביציעים לאכיפת חבישת המסיכות ביציעים.

יוסי שרעבי, מנכ"ל ההתאחדות לכדורגל: "אני מבקש להודות לשר התרבות והספורט, חילי טרופר ולצוותו על מעורבותם האישית ודאגתם לשמור שאצטדיוני הכדורגל יישארו פתוחים לקהל אוהדי הקבוצות והנבחרות. אני קורא לציבור האוהדים לרכוש כרטיסים להגיע לעודד את נבחרת ישראל, להשמע לסדרנים ולשמור על הנחיות משרד הבריאות".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]