מקורבו של בנט: ״הוא פשוט השתגע. הוא עצבני, זה לא האדם שהכרתי״ - 0404
מקורבו של בנט: ״הוא פשוט השתגע. הוא עצבני, זה לא האדם שהכרתי״ יונתן סינדל, פלאש 90

מקורבו של בנט: ״הוא פשוט השתגע. הוא עצבני, זה לא האדם שהכרתי״

מקורבו של נפתלי בנט מספר כי מאז נכנס לתפקיד הוא נדהם מהשינוי שעובר על האיש – שינוי עצום לרעה. המקורב מבהיר כי שקריו של בנט פחות מעניינים אותו ברמה האישית, מאחר ואינו עוסק בפוליטיקה ובתחום הזה ידוע שפוליטיקאים משקרים.

המקורב, סיפר לחדשות 0404: ״אני חייב לומר שאני וכמה חברים נוספים בהלם ממנו. זה לא רק העניין הפוליטי. לשם אני לא מכניס את עצמי. אני מדבר על הבנאדם. זה מישהו אחר, זה לא האיש שהכרנו, לא האדם שהכרתי. קשה לי לומר את זה, אבל הוא פשוט השתגע״.

״אולי התפקיד המלחיץ בעולם הכניס אותו לסטרס? אני לא יודע. אני בטוח שמשהו שם לא תקין. זה אדם אחר לגמרי. הוא איבד את הלבביות ששידר לכולנו, הוא לא נראה אדם חברי, הוא לחוץ ופועל כמו מכונה ללא רגש. אין לי דרך להסביר אותו, אבל משהו קורה שם״.

המקורב הוסיף: ״מי שמכיר אותו יודע שהוא תמיד היה חייכן, תמיד עם איזו עצה טובה. גם בעסקים – היה מגיע אליו ידיד והוא ישר היה מציע לו כל מיני כיוונים כדי לחשוב נכון. היום, אתה מגלה אדם אחר. אני בעיקר רואה עליו חוסר יציבות ועצבים. הוא הפך עצבני מאוד״.

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]