רפאל זכתה בחוזה בהיקף של 80 מיליון דולר לאספקת חליפת מערכות לחימה ימיות - 0404
רפאל זכתה בחוזה בהיקף של 80 מיליון דולר לאספקת חליפת מערכות לחימה ימיות רפאל

רפאל זכתה בחוזה בהיקף של 80 מיליון דולר לאספקת חליפת מערכות לחימה ימיות

חברת רפאל מערכות לחימה מתקדמות בע"מ, מדווחת היום (רביעי) כי זכתה בחוזה בשווי של כ-80 מיליון דולר במסגרתו תספק חליפת מערכות לחימה ימיות מקיפה המיועדות לסירות תקיפה מהירות מסוג שלדג Mk V המיוצרות ע"י מספנות ישראל, למדינה בדרום אסיה. החוזה יבוצע במהלך שלוש שנים.

מדובר במערכות לחימה ימיות מתקדמות, הכוללות מערכת ניהול לחימה (CMS), מערכות נשק מופעלת מרחוק טייפון ומיני טייפון, טילי גיל (טילים אלקטרו- אופטיים רב תכליתיים) ימיים, מערכת תקשורת פנימית של Sea-Com ו- BNET Tactical Data Link, יחד עם רכיבים נוספים וכולל שירותי תחזוקה ותמיכה מלאים.

רן תבור, סמנכ"ל, ראש מנהלת מערכות לחימה ימיות ברפאל: "המערכות הימיות שלנו משלבות את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר והוכיחו יכולות במספר רב של תחומים זאת לצד ניסיון מצטבר בביצוע פרויקטים ימיים גדולים עם לקוחות בארץ ובעולם. המערכות הימיות כוללות טכנולוגיות חדשניות ופורצות דרך בין היתר מערכות טילים מתקדמות עם ביות אלקטרו-אופטי, ראייה ממוחשבת, בינה מלאכותית ואלגוריתמים לקבלת החלטות המאפשרות מגוון רחב של אפשרויות פריסה לבחירה. יש לנו את היכולת להציע ללקוחות השונים גמישות והתאמה מלאה לצרכים המבצעיים והאיומים הקיימים והעתידיים".  

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]