משפחת גולדין דורשת משר הביטחון: ״התנה את בקשות עבאס בהשבת הבנים - זו חובתך״ - 0404
משפחת גולדין דורשת משר הביטחון: ״התנה את בקשות עבאס בהשבת הבנים – זו חובתך״ פלאש 90

משפחת גולדין דורשת משר הביטחון: ״התנה את בקשות עבאס בהשבת הבנים – זו חובתך״

בעקבות הפרסומים אודות דרישת יו"ר הרשות מחמוד עבאס משר הביטחון בני גנץ לשחרר גופות מחבלים המוחזקות בישראל, פנתה היום (רביעי) משפחת גולדין לשר הביטחון בדרישה להתנות את בקשת עבאס בהשבת הבנים חזרה לישראל.

בנוסף דורשת המשפחה לדעת מהו הגבול של הכסף הקטארי הנכנס לעזה באישור הממשלה תחת ההגדרה של "סיוע הומניטרי לרצועה" וזה בנוסף לכל שאר הסחורות, המוצרים והסיוע שישראל מאפשרת ברצועת עזה הנמצאת תחת שלטון חמאס.

שמחה גולדין: ״שר הביטחון והרמטכ"ל התחייבו שאין שיקום ללא השבת החיילים והאזרחים וכעת כולם רואים שיש הסדרה זוחלת ושיקום הרצועה החל ללא השבת הדר ואורון.

בני גנץ, הרמטכ"ל של צוק איתן ואביב כוכבי, ראש אמ"ן של צוק איתן שהשאירו את הדר ואורון בשדה הקרב, ולא הביאו אותם במבצע ״שומר חומות״ – הם אלו שמפקירים אותם כעת פעם נוספת כשמאשרים להכניס לעזה חומרי שיקום מלט וברזל ולא מתנים זאת בהשבת החיילים.

זה מצב שהוא לא מתקבל על הדעת, לא מוסרית ולא חוקית. מדובר בהתפרקות מכל הערכים עליהם מושתתות החברה הישראלית וצבא ההגנה לישראל״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]