הציונות הדתית: "חצי מיליארד לאבו-מאזן? בנט באבדן עשתונות ערכי" - 0404
הציונות הדתית: אוליבר פיטוסי, פלאש90

הציונות הדתית: "חצי מיליארד לאבו-מאזן? בנט באבדן עשתונות ערכי"

בני גנץ הצהיר הערב (שני) כי סיכם עם יו"ר הרשות אבו מאזן על הענקת הלוואה של חצי מיליארד שקלים מישראל לרשות, זאת חרף המשך תמיכתה במחבלים רוצחים על ידי תשלום משכורות לאסירים הכלואים בישראל. בעקבות ההצהרה תקפו בציונות הדתית את בנט שהפגישה עם אבו מאזן הייתה בהסכמתו וכך גם, ככל הנראה, המהלך הנוכחי של הענקת הכספים לרשות.

הציונות הדתית: "ממשלת ישראל יצאה למסלול עוקף לחוק קיזוז משכורות מחבלים ומעבירה מאות מליוני דולרים לאבו מאזן. ישראבלוף שבו מקזזים לכאורה ביד אחת ומעבירים "הלוואה" ביד השניה.

העברת הכספים לרשות הפלשתינית מבלי להתנות זאת בהפסקת העברת המשכורות למשפחות המחבלים, מעודדת את הטרור ופוגעת במאבק העולמי בו. באיזו זכות מוסרית תוכל מדינת ישראל לתבוע מהעולם להפעיל לחצים על מדינות וגופים תומכי טרור אם היא בעצמה תומכת כלכלית בישות שמעודדת טרור במישרין?!

אין כסף לבתי חולים הציבוריים, אין כסף לשכר החיילים הסדירים, אבל יש כסף להנשמה מלאכותית של מי שפועל נגד ישראל בהאג ומסכן אסטרטגית ובטחונית את מדינת ישראל.

ממשלת השמאל הזו היא ממשלה מסוכנת למדינת ישראל".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]