איזה נוכל! לא תאמינו! תראו - זה בנט! - 0404
איזה נוכל! לא תאמינו! תראו – זה בנט! נעם ריבקין, פלאש 90

איזה נוכל! לא תאמינו! תראו – זה בנט!

חצי מיליארד ש״ח לאבו מאזן, למחבלים בעזה. זה מה שהחליט נפתלי בנט להעניק לרוצחים, לטרוריסטים. ומתי הוא מחליט? זמן קצר לאחר שנודע לעם ישראל על פטירתו של הלוחם היקר, בראל אחיה שמואלי. עוד לא יבשה עין בישראל ובנט כבר מוציא החוצה לתקשורת את דבר ההלוואה המטורפת למחבלים.

בושה וחרפה, אבל זה עוד כלום לעומת מה שהנוכל כתב בעצמו ב-8 ביוני 2020. ממש לא מזמן.

וכך כתב הרמאי המסוכן: ״בושה וחרפה. בני גנץ, החזר מיד את הצו לעצירת משכורות למחבלים! למה, למען השם, ביטלת את הצו שהוצאתי? בגלל לחץ משפחות מחבלים?! למה נתניהו שותק? חידוש הזרמת הכסף מעודדת את המחבל הבא לצאת ולרצוח יהודי. אתם מבינים שמהחודש הקרוב, גם המחבל שרצח את הלוחם עמית בן יגאל ז״ל מתחיל לקבל כסף למשך כל חייו?

זאת לצד המחבלים ומשפחות המחבלים שרצחו את אורי אנסבכר ז״ל, את רינה שנרב ז״ל, את דביר שורק ז״ל, את משפחת פוגל, את שלושת הנערים, ואלפי ישראלים שנרצחו על ידי מחבלים בעשרים השנים האחרונות. כולם שוחים בכספי דמים. גנץ ונתניהו, אתם באובדן עשתונות ערכי. לא מאוחר לתקן״.

הבנתם את זה? נפתלי, הרמאי המסוכן, מודה בפה מלא שהעברת הכספים שהוא החליט עליה כעת תעודד את רצח היהודי הבא. בושה וחרפה שזה האיש שמנהל את המדינה. איזו נפילה לישראל. לא נתפס. פשוט לא נתפס.

בנט ציוץ כסף לעזה

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]