דרעי: "החיבור של בנט-קריב-ליברמן מטרתו ליצור יהדות מתחדשת" - 0404
דרעי: יונתן זינדל, פלאש 90

דרעי: "החיבור של בנט-קריב-ליברמן מטרתו ליצור יהדות מתחדשת"

יו"ר ש"ס, ח"כ אריה דרעי, תקף היום (ראשון) את ממשלת השמאל של נפתלי בנט וסיפר על נחת שחווה מצד אחד כעת כח"כ מן המניין אך מאידך סיפר כי הוא לא ישן בלילה מחשש מהגזרות של ממשלת השמאל נגד היהדות.

דרעי בריאיון ברדיו 'קול ברמה': "ברמה האישית הרבה זמן לא היה לי כזה מנוחת הנפש, רוגע נפשי. הרי אם היינו עכשיו בממשלה, כמה היו תוקפים אותנו על הנסיעה לאומן ועל התפילות בבתי הכנסת. מצד שני, אני לא נרדם בלילות בגלל שאתה רואה את המגמה, איך הם פוגעים באופי היהודי של עם ישראל. איך הם מנסים לשנות את המסורת ולפגוע בכשרות, בגיור ובכל נושאי הדת.

המגמה הנוכחית של הממשלה רק נגד היהדות והחרדים. כל ההצעות של ראשי הקואלציה מטרתם לפגוע בחרדים ובשומרי המסורת יש פה מאבק על המסורת והיהדות במדינה, החיבור של בנט-קריב-ליברמן מטרתו ליצור יהדות מתחדשת.

שאני רואה מי מציע את הורדת גיל הפטור מגיוס, אני מתחיל לחפש מה האינטרס שעומד מאחורי זה. חברי הממשלה הזאת מנסים ובודקים לפרום את היצירה המופלאה של עולם התורה.

אילו נתניהו היה עובר את מסע ההשפלות שבנט עבר בוושינגטון, מה שנתניהו היה חוטף היום בתקשורת הישראלית, על ההשפלות שמדינת ישראל חטפה וכמה זה פגע בכבוד המדינה. במשמרת של נתניהו – זה היה הנושא היחידי בתקשורת. הזהירו את בנט לא ליסוע, אמרו לו שזה לא הזמן, אבל הוא התעקש להצטלם עם ביידן וראינו את התוצאות. שרשרת של תקלות בלי טיפת סיעתא דשמייא.

לא היה כדבר הזה בתולדות המדינה שראש ממשלה עם תקשורת הכי אוהדת, חודשיים שלמים בתפקידו ומקבל בקושי שישה מנדטים בסקרים. בעזרת השם הממשלה הזאת תיפול ותוקם ממשלה טובה.

אנחנו לפני שנה וחצי התמודדנו עם הקורונה במוסדות החינוך כשלא היה את החיסון, זה אחרת לחלוטין. הסיכונים הפעם הרבה יותר קטנים. הם צריכים להגיד שלוש פעמים ביום תודה להקב״ה ותודה לנתניהו שהיה נחרץ להביא את החיסונים. כל דבר שהיה פסול לפני שנה פתאום הכל בסדר: החוק הנורווגי, רה״מ החליפי, הכל בסדר. יש להם את התקשורת איתם, לכן מותר להם הכל".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]