נוכל פוליטי ודתי | בנט גרם לחילול שבת המוני - 0404
נוכל פוליטי ודתי | בנט גרם לחילול שבת המוני ערוץ 20

נוכל פוליטי ודתי | בנט גרם לחילול שבת המוני

קידוש ה׳ ברבים? אצל נפתלי בנט זה בדיוק ההיפך. כמו שהוא רואה בחזונו האישי את הדת בישראל – עושים קידוש בשבת ואח״כ הולכים לים. את הדברים האלה הוא אמר בעצמו וכיום, כראש ממשלה (בנוכלות הזויה) הוא מממש את תפיסתו המסוכנת, התואמת את תפיסת הרפורמים – תפיסת השינוי ממדינה יהודית למדינת כל אזרחיה.

הבלוף בנט שיקר גם את ביידן, באומרו כי בישראל חוסנו כבר שלושה מיליון בבוסטר. בנט שיקר רק ב-1.1 מיליון ושיקר את כל מי שעוקב אחריו (ממש לא הרבה) כי הוא משקם את היחסים עם ארה״ב. מה יש לשקם? מעולם לא היו בין ישראל לארה״ב יחסים כה חזקים. זה בדיוק מה שהביא נתניהו לישראל – אמריקה תומכת על מלא. אמריקה שהעבירה שגרירות לירושלים, אמריקה שהכירה בגולן, אמריקה שהכירה ביהודה ושומרון. אז בנט הנוכל מספר לכולם שהוא משקם יחסים. עם מי? עם אמריקה שמפרגנת לאובמה (ביידן עשה זאת אתמול) ואמריקה שרוצה להקים קונסוליה בירושלים, לא מכירה בגולן, מתנגדת לבנייה בהתיישבות ופועלת להקמת מדינה פלסטינית. זה השיקום של בנט – שקר מתועב.

אבל אלה עניינים מדיניים ופוליטיים. העניין הפנים ארצי שלנו, ארץ ישראל ומסורת ישראל עוברים רפורמה מסוכנת להחריד. בנט האחראי הישיר לרפורמה הזאת. האיש מסתובב עם כיפה ודואג שדובריו יעבירו לתקשורת מסרים בתוך השבת. עמוק באמצע השבת בישראל, בנט דאג לשלוח כותרות, חומרים, תמונות ווידאו – העיקר שישודרו בשבת לעם ישראל.

כן, הוא עשה קידוש בחדר האוכל. לא במטבח שבו ביידן אירח אותו (עאלק ״חברים״), אלא בחדר האוכל עם המשלחת. בזמן שבנט סביב שולחן שבת (אחרי כניסת שבת בארה״ב), עם כיפה לראשו, מסביב כולם מצלמים אותו. הסלולר דופק זמן סוללה ובנט ה״דתי״ מבסוט.

כך מתנהג מי שעלה לשלטון בחטא וממשיך בחטאים על ימין ועל שמאל. אפס כבוד עצמי לישראל. אפס כבוד עצמי לשבת ולמסורת ישראל. מדיניות בלוף של מצטלם עם תפילין ובלבו ומעשיו פועל להשתלטות רפורמית על חיינו.

בנט מסוכן לישראל – מסוכן לביטחון ישראל, מסוכן לעם ישראל, מסוכן לבריאות ישראל ומסוכן לתורת ישראל.

כיהודי שומר מסורת, התביישתי באיש המביש, הנוכל, הרמאי והמחרב הזה. בושה!

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]