ביזיון שכמוך. "נפל בקרב"?? איך העזת! - 0404
ביזיון שכמוך. אבשלום ששוני, פלאש 90

ביזיון שכמוך. "נפל בקרב"?? איך העזת!

קשה מאוד שלא להתייחס למעשיו הליצניים של "ראש הממשלה החלופי" של מדינת ישראל – יאיר לפיד. 

מילא העובדה שאתה מתנהג כמו תלמיד אוניברסיטה שמסתובב בפנג'ויה באילת, מילא. מילא העובדה שבזמן שבני אדם מתים אתה שותה דרינקים באיזה בר תל אביבי. מילא.

מילא העובדה שאתה נמנע באופן עקבי מוועדות שהרי אתה פוחד שכשל הקואליציה בטיפול בקורונה יידבק בך או שמה ישתרבב אל שמך. מילא.

"נפל בקרב"?? אלחרומי שתמך במבצעי פרעות ורצה אף להקדיש יום לזכרם, הוא נפל בקרב?? מאיפה לך בכלל האומץ?

של נעלייך! בטרם אתה לוקח צמד מילים מקודשות לעם היהודי, בטרם אתה מבזה אמירה שכל קדושתה שמורה לכוחותינו הגיבורים אשר נפלו בקרב מול מפגעי רשע רצחניים, במלחמות ופיגועים. של נעלייך בטרם תעז להשתמש במושג זה ולהניחו כזכרון על תומך מרצחים! 

הציוץ שלך למען רפואתו השלמה של גיבור ישראל בראל לא מעניין אף אחד! אין לך את הפריוילגיה לצייץ בטוויטר! אלף ציוצים שלך לא יחליפו חיבוק לאב מבכה! 

חצוף! אי אפשר שלא לתפוס את הראש ולשאול מה לעזאזל קורה במדינה שלנו?? אי אפשר שלא להרגיש כאב בלב למשמע דבריך ההזויים! באיזו זכות ייחסת לעצמך את התעוזה כשליח ציבור לבזות אותנו כך. היש לך טיפת כבוד להורים שכולים באמרך מילים אלה? פשוט ביזיון. לפיד אתה ביזיון.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]