"הביצועים שלו גרועים": היועצת של בנט בסדרת ציוצים נגד ביידן - 0404

"הביצועים שלו גרועים": היועצת של בנט בסדרת ציוצים נגד ביידן

בשבועות האחרונים לא היה ניתן לפספס את מאמציו של בנט להציג קו מחבק לממשל האמריקני הנוכחי ועמלו הרב על קיום הפגישה עם ביידן. בנט, כך נראה, נמנע בכל מחיר מלהגיב לארגוני הטרור השונים ברצועת עזה ואף העניק להם הטבות רבות כאשר האחרונות שבהם היא הכנסת סחורות רבות לרצועה, הענקת אישורי כניסה לישראל ועוד. כל זאת במקביל להסלמה ופעילות טרור שהובילה לפגיעה בלוחם מג״ב באורח אנוש.

אלא שכעת מתברר שבסביבתו של בנט יש מי שעלול להביא מבוכה רבה ליחסים בין צוות ביידן לבנט. מספר התבטאויות פומביות של מי שמשמשת כיום כיועצת המדינית של בנט מעלים תהיה לגבי הערכתם של אנשי בנט כלפי הנשיא האמריקני.
לפניכם סדרת ציוצים של היועצת המדינית של רה״מ נפתלי בנט, העלולים להביך את המשלחת הישראלית ברקע פגישת ביידן-בנט הערב (שעון ישראל) בבית הלבן.

״הביצועים של ביידן גרועים מהצפוי״

בסוף חודש ספטמבר, לפני הבחירות לנשיאות בארה״ב,  צייצה היועצת המדינית של ראש הממשלה בנט – שמרית מאיר, בחשבון הטוויטר שלה טקסט בו טענה: ״הביצועים של ביידן גרועים מהצפוי״.

בציוץ אחר מתחילת חודש מרץ לעגה היועצת המדינית של בנט לגילו של נשיא ארה״ב בכך שכינתה אותו כ״חמוד״ ״שחשב שזה רעיון טוב להעלות זכרונות מפגישתו עם ראש ממשלת ישראל המנוחה גולדה מאיר, לטובת אלה ששכחו בן כמה הוא״.

"יובל המבולבל"

לא זאת בלבד, שמרית מאיר המשיכה לעלוב בנשיא ארה״ב בתקופה בה הייתה עיתונאית בציוצים נוספים ביניהם כינתה את ביידן ״יובל המבולבל״ (ליצן ישראלי מוכר). בציוץ אחר התייחסה שמרית מאיר לנאום של ביידן בנושא הגרעין האירני וציינה בזלזול: ״מי החבר מכוכב אחר שכתב לו את המשפט הזה?״.

זלזול בשיטתו של ביידן בנושא הגרעין האירני, לעג לגילו של הנשיא והתבטאות לפיה ביצועיו של ביידן גרועים – בהחלט לא מטיבים עם בנט לקראת פגישתו עם ביידן בשעות הקרובות.

מלשכת ראש הממשלה לא התקבלה תגובה נכון לשעת פרסום הכתבה והיא תובא לכשתתקבל.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]