ממשלה ללא חמלה | באוצר מסרבים לפצות עסקים שנפגעו בגל הרביעי - האופוזיציה דורשת דיון פגרה דחוף - 0404
ממשלה ללא חמלה | באוצר מסרבים לפצות עסקים שנפגעו בגל הרביעי – האופוזיציה דורשת דיון פגרה דחוף יונתן סינדל, פלאש 90

ממשלה ללא חמלה | באוצר מסרבים לפצות עסקים שנפגעו בגל הרביעי – האופוזיציה דורשת דיון פגרה דחוף

על רקע סירוב משרד האוצר ושר האוצר ליברמן לפצות עסקים שנפגעו בגל התחלוא הנוכחי, פנו היום הציונות הדתית וסיעות האופוזיציה בדרישה ליו"ר הכנסת לכינוס פגרה דחוף בנושא.

הערב (רביעי) הועברה פנייתן של סיעות האופוזיציה ליו"ר הכנסת, לבקשת דיון פגרה בהתאם לסעיף 21 לתקנון הכנסת.

יו"ר הציונות הדתית, ח"כ בצלאל סמוטריץ', מסר: "הממשלה מתנהלת כמו בת יענה ובתרגילי יח"צ וסיסמאות נבובות מנסה לקבוע את המציאות. זה לא עובד!

בימים האחרונים יש כמעט 10,000 נדבקים מידי יום, הממשלה החילה על העסקים את התו הירוק והתפרצות המגיפה גורמת לחלק גדול מהציבור להימנע מהתקהלויות וזה כמובן מבורך. אבל התוצאה היא ביטולי אירועים וצמצום משמעותי בפעילות העסקית של ענפים שלמים במשק. חלק גדול מהמשק בסוג של סגר לא רשמי ללא רשת ביטחון כלכלית שהממשלה ביטלה.

הממשלה חייבת להחזיר לבעלי העסקים את רשת הביטחון. עסקים רבים קורסים תחת הנטל והממשלה פשוט מתעלמת. גם בנושא החקלאות, התעלמות מוחלטת מהנורות האדומות שמהבהבות מעל הרפורמה הדורסנית והחד-צדדית.

מאז ראשית דרכה של הציונות החקלאות הייתה אבן יסוד של תקומת ישראל בארצו. במקום בו תחרוש המחרשה היהודית את התלם האחרון שם יעבור גבולנו אמר טרומפלדור. רמיסת החקלאות וההתיישבות העובדת היא עוד צעד הרסני שהממשלה הזאת נוקטת.

התעלמות איננה אסטרטגיה ולכן אנו דורשים ישיבת פגרה מיוחדת כדי שהממשלה סוף סוף תתן דין וחשבון לציבור".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]