תומך טרור על מלא | שימו לב לדברים שכתב ופרסם אלחרומי ממפלגת רע״מ | כל הפרטים והתמונות - 0404
תומך טרור על מלא | שימו לב לדברים שכתב ופרסם אלחרומי ממפלגת רע״מ | כל הפרטים והתמונות

תומך טרור על מלא | שימו לב לדברים שכתב ופרסם אלחרומי ממפלגת רע״מ | כל הפרטים והתמונות

ח״כ סעיד אלחרומי מרע״מ, שמת מהתקף לב, שנא את ישראל והעם היהודי. הוא תיעב אותנו, תמך בטרור וחיבק שהידים.

נבחרי ציבור וכמה לקקני תקשורת עושים מטעמים מאלה המבקרים את אלחרומי. את המציאות אי אפשר לשנות. זה האיש שתמך בפגיעה בישראל. אסור היה לחבק אותו, אסור היה לזרום איתו ובטח שלא עם חבריו למפלגת השנאה.

הנה כמה מפעילותיו, הצהרותיו ודבריו של אלחרומי:

ביום 25/12/19 פרסם אלחרומי פוסט שבו הוא משבח את ארגון "אל-אע'את'ה אל-אסלאמיה" על סיוע בקור ובסופה למשפחות סוריות שנמלטו מהלחימה בסוריה. הארגון הנ"ל מסייע לחמאס בהפגנות על הגדר בעזה.

ביום 29/10/19 פרסם אלחרומי פוסט על יום הזיכרון השנתי לאירועי כפר קאסם, בו טען כי ממשלת ישראל ממשיכה כל העת במעשי רצח.

ביום 05/10/19, פרסם אלחרומי הזמנה לאירוע של התנועה האסלאמית. אלחרומי כתב בפוסט: نلتقي اليوم بعد المغرب في رهط ، ذكرى هبة القدس والأقصى ، رحم الله شهداء شعبنا ובתרגום: "ניפגש היום בערב ברהט יום זיכרון להתקוממות ירושלים ואל-אקצא, רחמי אללה לשהידי עמנו".

ביום 01/10/18 העלה אלחרומי פוסט תמונה עם "שהידים" מאירועי אוקטובר 2000, ובו נכתב: אלוהים תרחם על כל שהידי עמנו הצדיקים, אלוהים תרחם על כל שהידי עמנו מכל זמן ומכל מקום.

פייסבוק סעיד אלחרומי

בפוסט מיום 15/05/18, ועל רקע צעדות טרור שארגן חמאס, כתב אלחרומי כי בהתפרעויות מתו 58 'שהידים' וכתב כי: "הפתרון הוא עצירת המצור וזלזול בכיבוש, תהילה ונצחיות לשהידי עמנו הצדיקים".

פייסבוק סעיד אלחרומי

ביום 16/12/17 העלה אלחרימי תמונת אדם נכה עם דגל אשף על רקע הצעדות האלימות בגבול עזה וכתב: "אלוהים כיער את הכיבוש השנוא. אתה מתת מות קדושים והם נכים פושעים, אלוהים תרחם על אבראהים אבו סרייה פגע בו הכדור הרע כמו הכיבוש, לגן העדן הנצחי אתה וחבריך, השהידים של העם היקר".

פייסבוק סעיד אלחרומי

ביום 18/04/17 פרסם אלחרימי פוסט תמיכה ב-1200 מחבלים ששבתו רעב, וכתב בין היתר: "חופש, גאווה וכבוד לאמיצים שלנו". יצוין גם, כי לפוסט הועלתה תמונתו של מפקד הזרוע הצבאית של הפת"ח – מוחמד ברגותי.

פייסבוק סעיד אלחרומי

ביום 28/04/17 פרסם אלחרימי פוסט תמיכה נוסף במחבלים ששבתו רעב וקרא להמון להגיע להפגנת תמיכה בחופש האסירים הפלסטינים.

ביום 16/11/16 פרסם אלחרימי קריאה להמון להגיע להפגנת תמיכה בשייח הכלוא ראאד סאלח, שתנועתו הוצאה מחוץ לחוק.

פייסבוק סעיד אלחרומי

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]