תנועת הריבונות לבנט: "לא לחלוקת ירושלים!" - 0404
תנועת הריבונות לבנט:

תנועת הריבונות לבנט: "לא לחלוקת ירושלים!"

תנועת הריבונות בראשות יהודית קצובר ונדיה מטר קיימה הפגנה בצומת גוש עציון. המחאה נערכה על רקע נסיעת בנט לפגישה עם הנשיא האמריקאי ביידן. בהפגנה קראו חברי התנועה לבנט שלא יכנע ללחצים האמריקאים.

"אנחנו מודאגים מאוד מהנסיעה של ראש הממשלה ומהתוכניות של הממשל בארצות הברית" אמרה קצובר, "אנחנו מאוד מקווים שראש הממשלה יצליח לעמוד איתן מול כל הדרישות ומול המצב המסובך, ומול הלחצים האמריקאים".

קצובר הוסיפה כי מהלכיה האחרונים של הממשלה מדאיגים מאוד "מחוסר הבנייה המסיבי ביהודה ושומרון מהבנייה הערבית והזיקה שנקשרה על ידי הממשלה בין הבנייה הערבית והיהודית.

גם הנושא של הקונסוליה מאד מאד מדאיג, המשמעות של מהלך כזה הוא שירושלים תהיה בירת שתי מדינות. יש קונצנזוס רחב מאוד של 72.8% בעם נגד הקמת קונסוליה במזרח ירושלים. כולם מבינים מה זה יכול להביא עלינו. ברור שמדברים כאן על שתי מדינות וירושלים כבירת שתי מדינות וזה חמור ביותר".

בנוסף הזכירה קצובר את הקפאת התקציבים לכביש ירושלים – גוש עציון, שלדבירה מבשרת רעות "הנושא של כביש 60 גם מדאיג, עם ההכחשות ובלי ההכחשות. אנחנו לוחצים לסיום כביש 60, ולמצוא את התקציבים שצריכים לנושא הזה. הכביש הזה הוא עורק חיים חיוני לתושבי האזור. והוא דרך מרכזית מאז אברהם אבינו עד עצם היום הזה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]