עשרות חיילי 8200 השתתפו באירוע מרגש של הכנסת ספר תורה לבסיסם - 0404
עשרות חיילי 8200 השתתפו באירוע מרגש של הכנסת ספר תורה לבסיסם

עשרות חיילי 8200 השתתפו באירוע מרגש של הכנסת ספר תורה לבסיסם

ספר התורה נתרם ע״י דוד ועקנין מצרפת, בתיווך ובסיוע האגודה לחיילי ישראל בראשות יוסף בר דוד. האגודה פועלת בשנים האחרונות בתיאום עם הרבנות הצבאית וקציני צה״ל לסייע בתרומות ספרי תורה לבסיסי צה״ל, שאין בהם ספרי תורה או שזקוקים להחלפת ספר תורה ישן.

האירוע החגיגי גרם להתרגשות גדולה בקרב החיילים בבסיס, רבים מהם זכו להשתתף בכתיבת האותיות האחרונות בספר התורה.

התורם דוד ועקנין אמר, כי רצה לתרום דווקא לבסיס המודיעין אשר נמצא היום בחזית ההגנה של מדינת ישראל: ״כולי תפילה שספר התורה החדש שיקראו בו כעת בבסיס ישמור ויגן על החיילים ויעזור להם במשימה הקדושה של איתור האיומים על מדינת ישראל ועם ישראל וסיכולם מוקדם ככל האפשר״.

יוסף בר דוד מהאגודה לחיילי ישראל מסר: ״כיום יש ספרי תורה חדשים רבים בבתי כנסיות ברחבי הארץ שלא קוראים בהם ואילו בצה"ל במרבית הבסיסים ישנם ספרי תורה ישנים. זוהי זכות אדירה לתורם ולמשפחתו ששנים על גבי שנים בכל פעם שיקראו בספר יתברכו לצד מצוות השמירה על חיילינו. אני מזמין את כל המעונין לזכות במצווה הזאת לפנות אלינו ואנחנו נדאג לחיבור עם בסיס שזקוק לספר תורה״.

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]