פעילי אם תרצו ותושבי הדרום חסמו את שיירת המשאיות לחמאס: ״יש טרור, אין סחורות!״ | צפו - 0404
צילום: תנועת אם תרצו

פעילי אם תרצו ותושבי הדרום חסמו את שיירת המשאיות לחמאס: ״יש טרור, אין סחורות!״ | צפו

פעילי אם תרצו הגיעו הבוקר (רביעי) יחד עם פעילים נוספים מרחבי הדרום ושאר הארץ למעבר כרם שלום וחסמו את הגעת שיירת משאיות הסחורות לרצועת הטרור עזה.

הפעילים חסמו הפעילים את הכביש, במחאה על ההפקרות הביטחונית והמשך העברת הסחורות, בשעה שהלוחם בראל אחיה חדריה שמואלי, שוכב פצוע אנוש ומתבצע ירי מקלעים ובלונים מתמשך לשטחנו.

יו"ר אם תרצו, מתן פלג: ״אנחנו רואים בשבועות האחרונים הפקרות בטחונית מתמשכת ומסוכנת ביותר. הפקרת הלוחמים לחסדי המחבלים באצטלת 'זכויות אדם', ירי על לוחם מטווח אפס וניסיון חטיפת נשק, עדויות הלוחמים על סירוב המפקדים לאפשר ירי, כל אלו מתפרשים בצד השני כחולשה ויסכנו חיי אדם.

מצופה מראש הממשלה ושר הביטחון לעצור מיד את העברת הסחורות. אחרת נחזה בקרוב מאוד בהתדרדרות בטחונית מסוכנת ובניסיונות נוספים לפגוע בתושבי הדרום ובלוחמינו. זוהי שעת מבחן לראש ממשלת ישראל. עם כל הכבוד לביקור בארה"ב, ביטחון ישראל לפני הכל!"

יו"ר הפורום הבדואי לביטחון ישראל, נאיף רחל: "ישנם בדואים רבים המשלבים במערך הלחימה באזור עזה. חשוב לנו מאוד להגיע ולהביע את תמיכתנו ונאמנותנו מול הטרור בעזה, אנחנו איתכם".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]