עובדי חברות התעופה מפגינים בנתב"ג - המראת בנט לארה"ב התעכבה - 0404
עובדי חברות התעופה מפגינים בנתב לע"מ

עובדי חברות התעופה מפגינים בנתב"ג – המראת בנט לארה"ב התעכבה

עובדי חברות התעופה מפגינים היום נגד הממשלה בנמל תעופה בן גוריון לאחר שעובדים רבים הוצאו לחל"ת בשל התפשטות הקורונה אך ללא כל פיצוי מטעם המדינה. חלק מהעובדים שהוצאו לחל"ת חזרו לעבודתם שבועות ספורים קודם לכן לאחר שהוצאו לחופשה כפויה בגל הקורונה הקודם.

בשונה מהממשלה הקודמת, שר האוצר ליברמן מתעקש שלא לפצות עד כה עסקים ועובדים שנפגעו מהגל הרביעי של הקורונה ובין הפגעים כאמור גם עובדי חברות התעופה.

בשל ההפגנה במקום, התעכבה טיסתו של נפתלי בנט לפגישה עם ג'ו ביידן בבית הלבן.

שרון בן יצחק, יו"ר ועד עובדי אל-על:" אנו קוראים לראש הממשלה, הפקרתם את חברת אל-על, פיטרתם אלפי עובדים ועוד אלפים יושבים בבית בחל"ת, ללא משכורת, ללא שכר וגרוע מכך מאבדים את הכשירות המבצעית שלהם כשירות שנרכשה במשך שנים. ממשלת ישראל מרסקת את חברת אל-על ואין בעל בית שיעצור את זה. אני קורא לראש הממשלה לסייע ולהציל את חברת אלעל".

במקביל להפגנת עובדי חברות התעופה, מפגינים במקום גם ראשי רשויות ביהודה ושומרון בדרישה מבנט להפסיק את הקפאת הבנייה ולא להיכנס ללחציו של נשיא ארצות הברית בנושא.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]