בנט הוא האשם היחידי בפציעתו האנושה של לוחם מג״ב | בועז גולן - 0404
בנט הוא האשם היחידי בפציעתו האנושה של לוחם מג״ב | בועז גולן נעם ריבקין, פלאש 90

בנט הוא האשם היחידי בפציעתו האנושה של לוחם מג״ב | בועז גולן

המילים קשות, המחשבות לא פשוטות אבל את האמת חייבים לומר בקול גדול. מי שאשם בפציעתו האנושה של לוחם מג״ב הוא נפתלי בנט. הוא ולא אחר.

את המילים האלה אני כותב על סמך מה שאמר בנט עצמו. לא רק אמר. כתב. מפורשות.

לפני כשלושה חודשים, ב-13.5.21, בשעה 20:05, שלח נפתלי בנט הודעת וואטסאפ לסלולר הפרטי שלי וכך כתב: ״במצב הביטחוני שנוצר אי אפשר לנצח את המלחמה בממשלה שנסמכת על רעמ״. את הדברים האלה כתב נפתלי בנט בעיצומו של מבצע ״שומר החומות״. בנט, הסביר אז כי לא ניתן לטפל בבעיה העזתית אם ממשלתך נסמכת על רעמ.

וואטסאפ בועז גולן

בנט, שיקר אז ומשקר כיום. ממשלתו לא רק נסמכת על רעמ – היא פשוט תלויה ברעמ. בנט, בדבריו, אישר למעשה כי הוא מסכן כיום את חיי אזרחי ישראל. מסכן את כולנו בגלל גחמות אישיות להשאר על כסא ראש הממשלה.

זה אותו בנט שבעבר תקף את נתניהו על תגובות ״מתונות״ ברצועת עזה. כיום, בנט מגיב בהססנות, רק כדי שלא להרגיז את עבאס. שוב, אלה המילים שלו – של בנט. לא שלי.

בנט, מודה למעשה כי הוא מנהל היום את המדינה ואת הביטחון שלה בצורה קלוקלת ומסוכנת ולא כפי שצריך לנהל. אנחנו תלויים במנסור עבאס, ברעמ, בח״כ מאזן גנאים מרעמ שהזהיר את בנט ואמר מפורשות כי תקיפה בעזה תגרום לו לפרק את הממשלה.

המחבלים ברצועת עזה יודעים זאת. הם מבינים שהם יכולים להתקרב לחיילינו ובנט לא ייתן הוראה לפגוע בהם – כי הוא חושש ממפלתו ופירוק ממשלתו. את זה בנט אמר להם.

ביודעו כי הוא מסכן את ביטחון אזרחי ישראל וחיילי צה״ל, צעד בנט להקמת ממשלת הסיכון. הוא זה היחידי שאשם בפציעתו של לוחם משמר הגבול. הוא ולא אחר.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]