המפכ"ל: החלמה מהירה לסמ"ר ב', לוחם יחידת המסתערבים של מג"ב שנפצע - 0404
המפכ יונתן סינדל, פלאש 90

המפכ"ל: החלמה מהירה לסמ"ר ב', לוחם יחידת המסתערבים של מג"ב שנפצע

בהמשך לאירוע הקשה ברצועת עזה בו נפצע באורח אנוש לוחם משמר הגבול של משטרת ישראל, מסר המפכ"ל, רב ניצב יעקב (קובי) שבתאי כי הוא מאחל החלמה מהירה ללוחם.

שבתאי: "סוף שבוע רווי אירועים פלילים ברחבי הארץ אותם חוקרת המשטרה. לא נרפה עד שנפענח את הפשעים ונגיע לכל אותם העבריינים . במקביל , גם האירועים בגבול רצועת עזה מזכירים לנו את האתגרים הגדולים עמם מתמודדים שוטרי משטרת ישראל, לוחמי מג"ב וכוחות צה"ל בכל הגזרות בהן הם פועלים. שוטרי משטרת ישראל , מבצעים פעילות שיטור קלאסית בערים וביישובים ברחבי המדינה, לצידם ישנם גם כוחות משטרה רבים שעוסקים יום יום בלחימה מול הטרור.

אנו לא נרפה את ידנו ונמשיך לפעול בתקיפות ובכל העוצמה אל מול אלה שרוצים לפגוע בנו ובביטחון אזרחי ישראל שלמענם אנו פועלים.

בשמי ובשם שוטרי משטרת ישראל ולוחמי מג"ב, אני מאחל החלמה מהירה לסמ"ר ב', לוחם יחידת המסתערבים של מג"ב שנפצע הערב באורח אנוש מירי בגבול רצועת עזה. כל הגורמים הפיקודיים והמקצועיים מלווים ותומכים כעת במשפחתו".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]