מדינה בכאוס: אין יומנים לבדיקות בקופות, בערי המרכז בדיקות בתשלום - 0404
מדינה בכאוס: אין יומנים לבדיקות בקופות, בערי המרכז בדיקות בתשלום משרד הבריאות

מדינה בכאוס: אין יומנים לבדיקות בקופות, בערי המרכז בדיקות בתשלום

מחדל הקורונה בישראל נמשך ומלבד העלייה בתחלואה וחוסר הוודאות המוחלט סביב ה"מתווה", בערים רבות התעוררו הבוקר וגילו כי התושבים הוחרגו בעקבות "זכייה של קבלן אחר" וכי הם יאלצו לשלם לפחות 50 שקלים לבדיקת קורונה אחת.

רווית ממודיעין אמרה הבוקר לחדשות 0404: "המשמעות מבחינתנו היא שאם נרצה לקחת 5 ילדים לבריכה נצטרך להפרד מכ-450 שקלים, אף אחד לא מבין מה קורה, אין שום וודאות לגבי הילדים בשנת הלימודים הקרובה, כולם מבולבלים אצלנו המנהלת בכלל לא יצרה קשר עם ההורים עדיין – הכל נתק מוחלט אין הוראות ברורות. לא מבינים מה אנחנו שונים מעיר אחרת ומדוע אנחנו נאלצים לשלם על משהו שהוכרז ארצית חינם?".

בקבוצות הערים הביעו הורים רבים כעס על ההתנהלות ההזוייה, חוסר הידע המוחלט בערים בנושא, אפילו חברי המועצה כבר קורסים מעומס הפניות כלפיהם.

גם בקופות החולים כאוס מוחלט – הבוקר הורים רבים בקשו לתאם בדיקת קורונה לילדיהם אך נדהמו לגלות ש"אי אפשר".

בכללית למשל, הודיעו כי "אין יומנים לשבוע הבא", כשהנציגה נשאלה תוך כמה זמן יש תשובות לבדיקה היא ענתה: "לא יודעת כלום". כאשר שאלנו כיצד ניתן לדעת פרטים היא ענתה: "תפנו למשרד הבריאות".

שום מידע ברור, אפס הסברה, בשטח המצב מראה בדיוק מה שהוא – בלאגן אחד גדול. העיקר אל תשכחו ש"הכל טוב".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]