ח''כ קרעי בדרישה: להשעות לאלתר את טיבי מתפקיד סגן יו"ר הכנסת שאותו מבזה ומנצל בבוטות נגד צה"ל ולוחמיו - 0404
ח יונתן זינדל, פלאש 90

ח"כ קרעי בדרישה: להשעות לאלתר את טיבי מתפקיד סגן יו"ר הכנסת שאותו מבזה ומנצל בבוטות נגד צה"ל ולוחמיו

ח"כ ד"ר שלמה קרעי, העביר מכתב בדרישה מיושב ראש הכנסת להשעות לאלתר את אחמד טיבי מתפקיד סגן יו"ר הכנסת שאותו הוא מבזה ומנצל בבוטות נגד צה"ל ולוחמיו

נוסח המכתב:

לכבוד
חה"כ מיקי לוי – יו"ר הכנסת

הנדון: השעייה לאלתר של סגן יו"ר הכנסת אחמד טיבי עקב פגיעה בצה"ל והתנכלות ללוחם צה"ל

שלום רב,

בשבת האחרונה חה"כ אחמד טיבי הגיע לחברון במטרה לעשות פרובוקציה מול הישוב היהודי שם, יחד עם ראש העיר הפלשתיני של חברון (מחבל שהורשע בפיגוע ירי בשנות השמונים).

ח"כ טיבי עלב, צעק והתנהג באופן ברוטאלי ומבזה כלפי חיילי צה"ל השומרים על המקום.

מדובר בהתנהגות בזויה של מי שאמור לייצג את כנסת ישראל ולא את הפרלמנט של האויב הפלשתיני. יתרה מכך, בראיון אתמול לחדשות 12, אמר טיבי כי מטרתו היא ש"הכיבוש על חייליו, קציניו ומתנחליו יעופו מהעיניים של העם הפלשתיני". זו מטרתו הבזויה של שונא ישראל הזה ובדרך להשיג אותה הוא פוגע בכל הקדוש והיקר לעם ישראל.

מתוקף תפקידו כסגן יו"ר הכנסת, הוא מייצג גם אותך אדוני יו"ר הכנסת, ובטוחני שהינך מתנגד ומגנה בכל תוקף את ההתנהלות הבזויה של הח"כ מהרשימה המשותפת.

טיבי הוא פרובקטור ידוע, הוא תומך במחבלים ומהלל שהידים, ומלכתחילה, מינויו לסגן יו"ר הכנסת הוא ביזיון לכבוד הבית הזה. כעת, כשהוא מנצל בבוטות את תפקידו הרם כנגד חיילי צה"ל השומרים עלינו לילות כימים, מצופה מיו"ר הכנסת להשעות אותו לאלתר ולהעביר מסר שכבודם של חיילי צה"ל אינו הפקר בידי ח"כים התומכים באויב.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]