1,300 משרתי צה"ל יקבלו את החיסון השלישי נגד קורונה - 0404
1,300 משרתי צה דו"צ

1,300 משרתי צה"ל יקבלו את החיסון השלישי נגד קורונה

חיל הרפואה החל במתן מנה שלישית של חיסון נגד נגיף קורונה, מנת הדחף, לאוכלוסיות שהגדיר משרד הבריאות: סגלי רפואה מעל גיל 30 ומשרתי צה״ל מגיל 50 ומעלה.

האפשרות להתחסן תינתן לכ-1,300 משרתי צה״ל אשר עומדים בקריטריונים. באפשרות משרתי צה״ל הרלוונטיים לקבוע תור באמצעות אפליקציית ״תורים״ החדשה של חיל הרפואה.

החיסון יינתן במרפאות האזוריות של חיל הרפואה (מרכז חיפה, מרכז צריפין וקרית ההדרכה) וכן במתחמים ייעודיים שהוקמו לטובת המשך המבצע במרכז הרפואי מטכ״ל (מחנה ׳רבין׳ – הקריה) ובמרכז הרפואי גולן שבפילון.

הפעלת המתחמים תיעשה על ידי סגל רפואי צבאי שהוכשר לכך, ובהלימה לפרוטוקול הקליני של משרד הבריאות ותנתן להם מעטפת לוגיסטית מלאה על ידי אגף הטכנולוגיה והלוגיסטיקה.

קצין הרפואה הראשי, תת-אלוף פרופ׳ אלון גלזברג: "נמשיך לפעול להבטחת בריאותם של משרתי צה״ל וכשירותו המבצעית של הצבא. צה״ל ערוך להרחיב את המבצע ולחסן אוכלוסיות נוספות מקרב המשרתים, ככל שמשרד הבריאות ינחה לעשות כך".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]