מועצת שומרון: מזמינים את נפגעי השריפה להתארח בשומרון - 0404
מועצת שומרון: מזמינים את נפגעי השריפה להתארח בשומרון חדשות 0404

מועצת שומרון: מזמינים את נפגעי השריפה להתארח בשומרון

מועצת שומרון מזמינה הבוקר (שני) את תושבי הרי ירושלים שפונו מבתיהם בשריפה הקשה, וכן את התושבים שבתיהם נפגעו בשריפה להתארח בבתי הספר שדה ובבתי התושבים בשומרון. מוקד המועצה יקבל החל מהבוקר פניות של תושבי הרי ירושלים ויכווין אותם למקומות אירוח בשומרון.

ראש מועצת שומרון יוסי דגן שוחח אמש עם ראש מועצת מטה יהודה ניב ויזל, הציע את עזרת מועצת שומרון, והזמין את התושבים להתארח בשומרון. צוותים של מועצה אזורית שומרון יצרו קשר עם גורמים בקהילות ביישובים שנפגעו, הציעו סיוע, והזמינו אותם להתארח בשומרון.

"אנחנו מזמינים את תושבי הרי ירושלים, וכל אזור השריפה אלינו לשומרון. אנחנו מעמידים את בתי הארחה בשומרון, וגם משפחות כאן מתגייסות לארח את כל מי שיפנה", אומר דגן, "מול הטרור והאסונות יש לנו אחד את השני, איש לאחיו יעזור. השומרון רואה כזכות לעמוד ולסייע בכל מה שניתן לאחינו ברחבי הארץ בשעות קשות, כך עשינו תמיד וכך נעשה גם כאן", הוסיף דגן.

נציין כי הבוקר החלו תושבי חלק מהיישובים לשוב לבתיהם. עם זאת, 2000 תושבים עדיין לא מורשים לשוב לבתיהם, בניהם תושבי גבעת יערים ורמת רזיאל. בחלק מהיישובים, תושבים ששבו לבתיהם גילו כי נגרם נזק כבד לבתים. האש בוערת כעת בחמש גזרות שונות צובה-כסלון, בית מאיר-שורש שואבה, איתנים-גבעת יערים-צובה, הר איתן-סטף.

נזכיר כי בגל ההצתות ברחבי ישראל בשנת 2016, פתחה המועצה האזורית שומרון את שעריה לנפגעי השריפות ברחבי הארץ. בנוסף, במהלך מבצע שומר החומות, אירחו בשומרון קבוצות מהערים המעורבות ליום הפוגה.

משפחות המעוניינות – ניתן לפנות למוקד של המועצה האזורית ששומרון – 1700-700-106

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]