ראש העיר ירושלים: "אני קורא לכל תושבי ירושלים שמעל גיל 50 לצאת להתחסן" - 0404
ראש העיר ירושלים: דוברות העירייה

ראש העיר ירושלים: "אני קורא לכל תושבי ירושלים שמעל גיל 50 לצאת להתחסן"

ראש העיר ירושלים, משה ליאון ורעייתו סתוית ליאון, קיבלו הבוקר את מנת החיסון השלישית בבית החולים הדסה עין כרם. את בני הזוג ליווה מ"מ מנהל בית החולים הדסה עין כרם, ד"ר ינון בודה שאף התחסן בעצמו, וחיסנו אותם האחיות טלי סביר ודורית לוטן.

ליאון: "אני קורא לכל תושבי ירושלים שמעל גיל 50 לצאת להתחסן. רק באמצעות החיסונים נוכל להפסיק את שרשרת ההדבקה ולבלום את ההתפשוטות. אני רוצה להודות לבית החולים הדסה עין כרם על ההתארגנות המהירה למען תושבי ירושלים".

ד״ר ינון בודה, מ״מ מנהל בית החולים הדסה עין כרם: ״פתחנו היום בבוקר את מבצע החיסונים הנרחב של הדסה לעובדיה, בהתאם להנחיות הממשלה. אנו ערוכים לטיפול בחולים במחלקות הרגילות וכמובן בחולי הקורונה, פתחנו היום את המחלקה השלישית עבור חולי קורונה וכולי תקווה שלא נזדקק למחלקות נוספות. אני מאחל בריאות לראש העיר ולרעייתו, מודה להם שבחרו לקבל את החיסון השלישי כאן ומודה על התמיכה של עיריית ירושלים בהדסה תמיד״.

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]