צפו - מחבלים מביתא הבעירו צלבי קרס סמוך לאביתר. זוהר: "תוצאה של המדיניות הרופסת של בנט" - 0404

צפו – מחבלים מביתא הבעירו צלבי קרס סמוך לאביתר. זוהר: "תוצאה של המדיניות הרופסת של בנט"

מחבלים מהכפר ביתא הבעירו צלבי קרב סמוך לאביתר. ח"כ מיקי זוהר התייחס ואמר כי "השתוללות הפורעים בכפר ביתא – תוצאה של המדיניות הרופסת של בנט. ולא, לא לתת להם 53 מיליארד".

ראש המועצה האזורית שומרון, יוסי דגן התייחס ואמר: "המשך ההתפרעויות הברבריות של המחבלים מביתא, ועוצמת ההתנגדות האלימה במימון הרשות, מוכיחות עד כמה אביתר הוא מקום אסטרטגי וחשוב להתיישבות. המשך ההתפרעויות ממחישות עד כמה המתווה שהושג להסדרת הישיבה במקום אסטרטגיות לעם ישראל.

המועצה האזורית שומרון תמשיך לפעול עם כלל הגורמים ועם תנועת נחלה לסיום סקר הקרקע הנמצא בשלבים מתקדמים כדי להגיע בזמן הקרוב ביותר האפשרי להכרזה על המקום כאדמת מדינה וכדי להעלות את הישיבה והמשפחות לאביתר. כל אחד ימשיך לעשות את מה שהוא יודע לעשות ומה שמאפיין אותו – הם ימשיכו לשרוף צלבי קרס וצמיגים כמו ברברים ואנחנו, עם ישראל, נבנה את אביתר ונקים את הישיבה וההתיישבות במקום. עם ישראל חי וינצח".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]