טיבי חושב שמותר לו הכל, גם לבזות כוחותינו? מעניין למה - 0404
טיבי חושב שמותר לו הכל, גם לבזות כוחותינו? מעניין למה דני שם טוב, דוברות הכנסת

טיבי חושב שמותר לו הכל, גם לבזות כוחותינו? מעניין למה

במדיניות החדשה בממשלת ההונאה של בנט ושקד, ח"כ הערבים חושבים שמותר להם הכל – גם לבזות את כוחותינו. 

כך קרה היום, כאשר טיבי החליט לעקוף לוחם ולהפריע לו בתפקידו, כאשר הוא מגובה בראש עיריית חברון (מחבל רוצח), במתחם היישוב היהודי בחברון, כל זאת כאשר הלוחם אומר מספר פעמים כי אין אישור לעבור וכי יש הנחיות קורונה.

כאשר הלוחם ממשיך ומבקש מספר פעמים לא לעבור אותו, ומולו המון ערבי הולך אחר חבר כנסת שמקבל גיבוי מלא, ללוחם לא נותרות ברירות והוא משתמש בידו כחוצץ אל מול עשרות נוכחים.

טיבי אשר מחפש ליצור פרובוקציה על חשבון הלוחם, נותן מכה ביד הלוחם ומתחיל לצעוק עליו אל מול הנוכחים, "בחיים אל תגע בי, תוריד את היד, בחיים שלך אל תגע בחבר כנסת, חצוף אתה חצוף, בחיים אל תרים יד עלי" – צועק טיבי, כאשר הלוחם מעולם לא הרים עליו יד, אלא רק חצץ בינהם. 

בושה שעד כה אף לא אחד, מלבד ח"כ בן גביר, הוציא הודעת גינוי נגד הפרובוקטור טיבי. ובושה שטיבי מתחבא מאחורי היותו חבר כנסת על מנת להשפיל לוחם מכוחותינו וממשיך בסדר יומו כאילו כלום.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]