ח"כ קרעי תקף בהפגנת הימין את ממשלת בנט: "נוכלים חסרי אחריות שהולכים בכל הכח למדינת כל אזרחיה" - 0404
ח הדס פארוש, פלאש 90

ח"כ קרעי תקף בהפגנת הימין את ממשלת בנט: "נוכלים חסרי אחריות שהולכים בכל הכח למדינת כל אזרחיה"

ח"כ שלמה קרעי ממפלגת הליכוד, תקף הערב (חמישי) בחריפות בהפגנת הימין את ממשלת השמאל של עבאס-בנט-לפיד ואמר: "גם בחלומות הכי גרועים שלנו, כשחששנו מפני איבוד השלטון, לא תיארנו לעצמנו שהמצב יהיה כל כך גרוע. הממשלה הזו, בראשות הנוכל הראשי נפתלי בנט ושותפתו המתייסרת איילת שקד, היא הגרועה והמסוכנת ביותר בתולדות ישראל".

קרעי הוסיף: "8 מפלגות בינוניות עם מנהיגים קטנים, שאין ביניהן שום קשר אידיאולוגי כי פשוט אין לאף אחד מהם אידיאולוגיה חוץ משנאת נתניהו. ממשלה ששבויה בידי שונאי ישראל, האחים המוסלמים מתוך הקואליציה ותומכי הטרור מהאופוזיציה. הנוכלים בממשלה קיבלו את השלטון במרמה. גנבו את הקולות שלכם. המינימום שהיה מצופה מהם זה לעשות עבודה טובה. או בכלל לעבוד.

אבל הם נכשלים בכל פרמטר. הם הביאו עלינו קורונה על סטרואידים, אחרי שראש הממשלה נתניהו מיגר אותה לחלוטין. כדי להצדיק את הכשלון המהדהד שלהם, הם מקשקשים את עצמם לדעת ומסבירים שזו מגפה חדשה. הם חושבים שאנחנו מטומטמים. הדלתא היא הקורונה וכמו שאנחנו הצלחנו למגר אותה, כך הם מצליחים לאבד שליטה, רק בקצב הרבה יותר מהיר. זה לא קבינט הקורונה, זה קיבינימט הקורונה. הם רוצים לשלוח אותנו לקיבינימט ואז "להכיל" את האובדן.

ראש ממשלת ההונאה בנט צעק לי לפני חצי שנה במליאה: קרעי אתה דתי. אתם לא עובדים. אני עבדתי בשבת. חיללתי שבת. זה פיקוח נפש… היום כשאנחנו בשיא המגפה הוא יוצא לחופשה. מבטל את ישיבת הממשלה ביום ראשון. הרזרבי שלו מטייל במרוקו ואת הצאר השונא ליברמן לא מעניין בכלל מה קורה. חבורת פופוליסטים מושחתים שנדבקים לכסא ודואגים לג'ובים לחבר'ה. שר בלי תיק לנוכל אבידר ועוד עשרות בובות נורבגיות.

הם מסכנים את בריאותם של אזרחי ישראל. הם מתנכרים לחלשים ביותר. הם מכרו את היהדות לרפורמים, את הצדק לכנופיית שלטון החוק ואת ארץ ישראל לאחים המוסלמים. הם נוכלים שפלים חסרי אחריות שהולכים בכל הכח למדינת כל אזרחיה. את הממשלה הרעה הזו חייבים להעיף הביתה עכשיו ולמחוק מהמפה הפוליטית את הנוכלים בנט שקד סער ואלקין שמוכרים את המדינה לערבים ולשמאל הקיצוני והאנטי יהודי.

בפרשת השבוע נקרא על עגלה ערופה. זקני בית הדין אומרים על אותו הרוג שלא נודע מי הכהו: "ידינו לא שפכו את הדם הזה ועינינו לא ראו". בנט, שקד, לפיד, סער, אתם לא תוכלו לומר ידינו לא שפכו את הדם הזה. שפכו גם שפכו. במחדל שלכם, בהפקרות שלכם וביהירות המטופשת שלכם. לכו הביתה!"

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]