הלך לעולמו הרב יהושע צוקרמן. ח״כ סופר: "תורתו תמשיך להשפיע ולהלמד ע״י אלפי תלמידיו וממשיכי דרכו" - 0404
הלך לעולמו הרב יהושע צוקרמן. ח״כ סופר:

הלך לעולמו הרב יהושע צוקרמן. ח״כ סופר: "תורתו תמשיך להשפיע ולהלמד ע״י אלפי תלמידיו וממשיכי דרכו"

הרב יהושע צוקרמן, מרבני ישיבת הר המור בירושלים, הלך לעולמו הלילה (רביעי) והוא בן 83.

ח״כ אופיר סופר ספד לו: ״ברוך דיין האמת. ניצחו אראלים את המצוקים. הרב צוקרמן זצ״ל, ענק בתורה, ענק במידות, דמותו המיוחדת של הרב תחסר לכולנו אך תורתו תמשיך להשפיע ולהלמד ע״י אלפי תלמידיו וממשיכי דרכו״.

ראש העיר ירושלים, משה ליאון ספד: "שמעתי בצער רב על פטירתו של הרב יהושע אברהם צוקרמן, מבכירי רבני הציונות הדתית וממקימי ישיבת הר המור בירושלים. הרב צוקרמן פעל מירושלים שהייתה חשובה לו מאוד וגידל דורות של תלמידים כאן בעיר, הייתה לנו הזכות שאיש תורה ואמת כמו הרב צוקרמן חי בתוכנו. מורשתו המיוחדת וספריו עוד ימשיכו להדהד לדורות רבים של תלמידים. אני שולח תנחומים כנים למשפחתו ולתלמידיו הרבים. תהא נשמתו צרורה בצרור החיים".

ראש המועצה האזורית גוש עציון, שלמה נאמן, ספד: "זכויות אין ספור וחוכמת התורה אין קץ היו לרב צוקרמן זצ"ל. אנו נוסיף גם מעלה מדהימה של חיבור מיוחד לעולים לארץ. הרב יהושע חיבב וחיבר אותנו, ילידי הגולה, בצורה מיוחדת. לפני כחצי יובל זכיתי לנהל במסגרת ארגון "אל עמי" תוכנית מיוחדת לקליטה רוחנית שהרב יהושע הגה וליווה באופן הדוק – תכנית "חוליה בשרשרת". שרשרת דורות של עם ישראל שהרב יהושע צוקרמן היה אחת מהחוליות האיתנות והבולטות בה. יהי זכרו ברוך".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]