אלפי גולשים זועמים ברשת: "אמי האהובה חלתה בקורונה ונפטרה ועד לרגע זה לא ניתן להכיל" - 0404
אלפי גולשים זועמים ברשת: יונתן סינדל, פלאש 90

אלפי גולשים זועמים ברשת: "אמי האהובה חלתה בקורונה ונפטרה ועד לרגע זה לא ניתן להכיל"

גולשים רבים זועמים ברשתות החברתיות בעקבות האמירה ההזויה של שקד כי הם קיבלו החלטה אסטרטגית להכיל חולים קשים ולהכיל מתים, "נכשלתם".

כרמלה דאנה כתבה: "אמירה מטופשת וחסרת אחריות של איילת שקד , כמעט שנה חלפה, מאז אמי האהובה חלתה בקורונה ונפטרה, ועד לרגע זה לא ניתן להכיל מוות מיותר כזה. בעלי, אחי וגיסי חלו בקורונה ובשום פנים ואופן, אי אפשר להכיל חולי מסוכן שכזה, אם איילת מסוגלת, שתכיל חולי, או אובדן במשפחתה, אז נראה מה תהיה תגובתה האמיתית".

דורית כהן כתבה: "מטורללת לגמרי. שתבוא תבקר אבלים שקרובם נפטר מקורונה ותראה את השפעת המוות וההשלכות. היום קברנו את אחיה של אמי".

אבי כהן כתב: "בהתחלה הם סחרו במדינה בשביל כיסא. עכשיו הם סוחרים בחיי אדם".

לינדה מנצורה כתבה: "תיקחי אחריות ולכי לדבר עם המשפחות שאיבדו את היקר להם… הזויה וטיפשה… אין גבול לניתוק שלכם מהמגפה…".

ריקי מועלם כתבה: "ממש חולת נפש. איך היא לא מתביישת לענות בצורה כזאת. כנראה יש לממשלה הזאת דיל עם מייצרי המצבות".

אבי עוזר כתב: "מכרה את עצמה .מכרה את מי שהיתה .מכרה ערכים .שרפה את עצמה פוליטית .מתבייש בשבילה".

צור בר כתב: "כל יום נחצה גבול אחר וקיצון של טיפשות , הזוי מדאיג מבחיל , אי אפשר לתאר את הנזק בהווה והנזק הצפוי , פירקתם מדינה בחודש , זו אומנות אני רק מקווה שהסיוט הנורא הזה יסתיים מהר ויהיה מי שיצליח להרכיב הכל מחדש , חלולים טיפשים הזויים מיעוט חסרי עמוד שדרה חסרי ערכים וכבוד לבוחר כל זה ועוד מאפיין את חבורת הטיפשים שמנהלת את המדינה , היום יותר מתמיד נשאר להתפלל לבורא עולם שישמור על ישראל יותר מתמיד כי אחרת אני מי שיעשה זאת".

נורית שיגלר: "בושה ..ממשלה צריכה לשמור על האזרחים ולא לומר כאלה דברים איומים..להכיל מתים…בושה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]