שני ערבים מהרשות נעצרו בחשד להטרדה מינית של נערות יהודיות בנהר הירדן - 0404
שני ערבים מהרשות נעצרו בחשד להטרדה מינית של נערות יהודיות בנהר הירדן

שני ערבים מהרשות נעצרו בחשד להטרדה מינית של נערות יהודיות בנהר הירדן

ערבים מהרשות הטרידו מינית אתמול (שני) שתי נערות יהודיות מהשומרון בעת שבילו בקייקים בצפון.

האירוע התרחש בעת שהבנות, אשר שהו במקום במסגרת טיול נוער של אחד מישובי השומרון, השתתפו בשיט קייקים. קבוצת השב"חים עברה בצמוד אליהם עם קייקים, ומספר שב"חים התנפלו על הבנות ופגעו בהם מינית.

תושב השומרון אשר שהה בטיול עם משפחתו בסמוך, נחלץ לסייע לנערות, הסיע את הבנות לסיום מסלול הקייקים, שם חברו למשטרה, זיהו את התוקפים והביאו למעצרם של החשודים.

שוטרי תחנת קריית שמונה הגיעו למקום, גבו עדויות ועצרו שלושה חשודים, המתגוררים בכפר ליד רמאללה ושוהים בישראל באופן לא חוקי. החשודים נחקרו והמשטרה תבקש היום (שלישי) להאריך את מעצרם של שניים מהם בבית משפט שלום בנצרת.

יו"ר מועצה איזורית שומרון, יוסי דגן, דרש מהמשטרה למצות את הדין עם התוקפים ולשים סוף לתופעת הטרדת הבנות בנחלי הצפון: "מודה למשטרת ישראל על הפעולה המהירה ועל מעצרם של שלושת התוקפים, אני דורש למצות את מלוא הדין עם התוקפים, לא יתכן שבנות צעירות יוצאות לטיול בנחלי הצפון וחוזרות לאחר אירוע קשה כל כך, המנוולים שתוקפים כך נערות צריכים לשבת בכלא שנים ארוכות.

לצערנו אנו שומעים שמדובר בתופעה שחוזרת במקום, משטרת ישראל חייבת לשים לדבר סוף. ב"ה הפעם היה במקום תושב השומרון, שבתושייה רבה רדף אחרי התוקפים והביא למעצרם, ואנו גאים בו, שוחחתי אמש עם התושב הגיבור וחיזקתי את ידיו והודתי לו על הסיוע. צוות הצח"י של היישוב, האגף לשרותים חברתיים במועצה ואני עומדים בקשר עם המשפחות ובני הנוער, נסייע ונעמוד לרשותם בכל מה שצריך".

(בתמונות: חלק מהתוקפים הערבים)

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]