ד"ר אלרעי פרייס: "מספר המדינות בסיכון מרבי יצטמצם מ-14 ל-6 מדינות" - 0404
ד יונתן סינדל, פלאש 90

ד"ר אלרעי פרייס: "מספר המדינות בסיכון מרבי יצטמצם מ-14 ל-6 מדינות"

ד"ר אלרעי פרייס פירטה בוועדת החוקה את המודל החדש שאושר עקרונית וצפוי לעבור את אישור הממשלה ולהגיע לאישור הוועדה: "מספר המדינות בסיכון מרבי יצטמצם מ-14 ל-6 מדינות"

ד"ר שרון אלרעי פרייס, ראש שירותי בריאות הציבור: "הרעיון של המודל החדש הוא לזהות מדינות שהן בסיכון מאוד גדול לנו, כאלו שיש בהן וריאנטים שלא היינו רוצים שייכנסו לישראל, כמה תעבורה מגיעה מהן ומה צפי כניסת הווריאנטים לישראל. מודל המשקלל את כל אלו ויוצר ניקוד. כרגע נכנסו 4 מדינות לפי המודל הזה. המטרה היא לזהות גם מדינות בסיכון נמוך. הרשימה הצטמצמה מ-14 מדינות ל-6 מדינות אם זה יאושר, זה יבוא לפתחכם בשבוע הבא. המטרה היא איך לצמצם נסיעות למינימום הכרחי ולזהות מדינות יותר בטוחות.

המתווה נדון אתמול בערב וטרם אושר. התחייבנו לפרסם ביום ראשון את רשימת המדינות, ההחלטה העקרונית אושרה ע"י הקבינט, אך לא רשימת המדינות. אושר עקרונית שיהיו מספר מדינות בסיכון מרבי ויהיו מספר מדינות שניתן יהיה לחזור מהן ללא בידוד. התהליך אושר במשרד הבריאות ותהיה התראה מספיק מוקדמת להיערכות לכך".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]