הותר לפרסום: שלושה אחים תושבי הכפר זרזיר נעצרו בחשד לרצח אמם והסתרת גופתה - 0404
הותר לפרסום: שלושה אחים תושבי הכפר זרזיר נעצרו בחשד לרצח אמם והסתרת גופתה PIXABAY

הותר לפרסום: שלושה אחים תושבי הכפר זרזיר נעצרו בחשד לרצח אמם והסתרת גופתה

הותר היום (ראשון) לפרסום כי בתום חקירתה של היחידה המרכזית של משטרת מחוז צפון הביאה לגילוי מקרה רצח של אשה בת 46 תושבת נוף הגליל אשר נרצחה על פי החשד, על ידי שלושת בניה תושבי כפר זרזיר, שרצחו אותה והסתירו את הגופה באזור הירדן ההררי.

החקירה החלה כאשר בשעות הבוקר המאוחרות של יום שישי האחרון פרץ רכב פרטי באזור הירדן מחסום משטרתי ועלה חשד כי היה מעורב בארוע פלילי.

בעקבות הארוע פתחו כוחות משטרה רבים בסריקות לאיתור הרכב, והיחידה המרכזית החלה בפעולות חקירה לאיתור זהות הנוסעים ברכב. תוך כדי החקירה עלה חשד כי העדרות של אישה בת 46 מבית זרזיר שמתגוררת בנוף הגליל קשורה למקרה, ושמו של אחד מבניה של הנעדרת עלה כחשוד בהעדרותה ובפריצת המחסום.

לאחר חקירה שכללה שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים התגבר החשד כי האישה נרצחה. בלשי היחידה המרכזית ניסו להתחקות אחר החשוד שירד למחתרת ונעלם למשך שעות, זאת במקביל לחיפושים אחר הנעדרת.

לקראת השעה 17:00 של יום שישי החשוד ניסה לפרץ מחסום משטרתי יזום שנפרש בעקבות החקירה. כוחות משטרה דלקו אחריו והוא נעצר לאחר מרדף רגלי סמוך לנהלל.

במסגרת החקירה נעצרו שלושת בניה של המנוחה ועוד קרוב משפחה החשוד בסיוע לרצח אשר מעצרו הוארך בבית המשפט עד ליום 12/8/21.

שוטרים רבים בליווי מסוק, כלבנים, פרשים ויח׳ הגששים של משטרת ישראל המשיכו בביצוע סריקות לאיתור הנעדרת ולאחר 26 שעות של חיפושים נמצאה גופתה של האישה בשטח באזור הירדן ההררי.

מפקד מחוז צפון ניצב שמעון לביא: "הפעילות המהירה של חוקרי היחידה המרכזית באיתור החשוד, והחשד שהעלו כי מדובר ברצח, הביאו להזנקת כלל כוחות המחוז הצפוני למבצע מהיר ונרחב לאיתור גופת הקורבן ומניעת העלמותה, מוכיחים שוב את המחויבות המלאה שלנו לפיענוח פשעים בחברה הערבית תוך שימוש בכלל האמצעים העומדים לרשותנו, אווירים, קרקעיים ומיוחדים".

בשלב זה החקירה בעיצומה, מעצרם של שלושת האחים הוארך בבית המשפט בהתאם לבקשת המשטרה עד ליום 16/8/21 וצו איסור פירסום הוטל על כל פרט מפרטי החקירה.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]