לאחר חשיפת 0404, פעילים מפגינים ליד ביתו של ניר אורבך: "אתה עבריין בנייה" - 0404
צילום: איציק שאג

לאחר חשיפת 0404, פעילים מפגינים ליד ביתו של ניר אורבך: "אתה עבריין בנייה"

לאחר חשיפת 0404, פעילי פעילי ימין הגיעו הערב (שלישי) להפגין בפתח תקווה ליד ביתו של ח"כ ניר אורבך מימינה. הפעילים הבטיחו לאורבך שימשיכו להגיע למקום ולהפגין מולו וקראו קריאות בגנותו ובגנות מפלגת ימינה.

אתמול נחשף, כזכור, בחדשות 0404 כי ח״כ ניר אורבך מתגורר בביתו הפרטי שבפתח תקווה מבלי שקיבל אישור לגור בו ובניגוד לחוק. וללא שניתן לו מעולם טופס 4. עוד עלה מבדיקת חדשות 0404 כי ביום 25/10/16 קיבל אורבך היתר לבניית הבית ברחוב חטיבת אלכסנדרוני. במקום נעשתה בנייה לא חוקית, הכוללת חריגות – כניסות למרתפים עם מדרגות, יח״ד מפוצלת וחצרות אנגליות עמוקות.

אורבך, הגיש עם הזמן בקשות לקבלת טופס 4, אך במצב הנוכחי הכולל חריגות בנייה האסורות על פי החוק, הוא לא יכול היה לקבל כל אישור. למעשה, לבית שבו מתגוררת משפחת אורבך אין תעודת גמר וכאמור גם לא אישור איכלוס. יש לציין כי מגורים בבית ללא טופס 4 וטופס 5 (איכלוס) מהווים עבירה פלילית.

בוריס אפליצ'וק מהליכוד, כינה את אורבך "עבריין בנייה" ותקף אותו בחריפות במהלך ההפגנה. לדברי אפליצ'וק: "חודש שלם דברתי איתך על ערכים – לא ידעתי שאתה עבריין בנייה, שנכנס בלי טופס 4 לוילה עם חריגות בנייה.

האמת, היום אני לא מופתע משום דבר. אתם חבורת נוכלים. אין אחד במפלגה שלכם שהוא ישר. תסתכל מסביבך התחקירנית עידית סילמן שבאה להקליט חברי כנסת בהאזנות סתר. עוד לא היה דבר כזה. איילת שקד – שקרנית פתלוגית, משקרת לכנסת על הסכם סודי שעשתה עם מנסור עבאס כדי להכניס בדלת האחורית משפחות מוסלמיות לישראל. אביר קארה – הצבעות כפולות.

ניר אורבך תתבייש לך. תתכונן, אנחנו לא נעזוב אותך. אתה נוכל קטן בדיוק כמו כולם בימינה. הלכתם אחרי מגה נוכל שרועד מפחד ועצבים כל פעם שהוא מופיע בכנסת. הוא כרגע נקרא ראש הממשלה כי הוא גנב את הכסא ואת התפקיד ואתם הלכתם אחריו".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]